Campions de lliga de Futbol 8 a la província de Castelló

Aquests són, de moment, els campions de lliga de Futbol 8 en la present temporada 23-24. incloent des de Lliga Autonòmica Aleví fins a Prebenjamí primer any.

ALEVIN SEGON CURS

Lliga Autonòmica Aleví: Vila-real CF “A”.

acadèmia Dani Parejo

Lliga Interprovincial Grup 1: Roda de CD “A”.

Lliga 1 Aleví Segon any: Vila-real CF “C” (per confirmar, falten dues jornades).

Lliga 2 Aleví Segon any: Roda de CD “D” (per confirmar, falten dues jornades).

Lliga 3 Aleví Segon any: UE Ripollès “A”.

Lliga 4 Aleví Segon any: Primer Toque CF “E”.

Lliga 5 Aleví Segon any: CE Vila d´Onda “A” (per confirmar, falten dues jornades).

Lliga 6 Aleví Segon any: CD Almazora “A”

ALEVIN MIXT

Lliga Aleví Mixt: CF Torreblanca.

ALEVÍ PRIMER ANY

Lliga Nivell Alt Aleví primer any: CD Castelló “B” (Copa Or); Roda de CD “G” (Copa Plata) i CD Roda “F” (Lliga).

Lliga 1 Aleví primer any: Vila-real CF “D” (per confirmar, falta una jornada).

Lliga 2 Aleví primer any: Primer Toque CF “D” (per confirmar, falta una jornada).

Lliga 3 Aleví primer any: UE Ripollès “B”.

Lliga 4 Aleví primer any: CD Cabines “B” (per confirmar, falta dues jornades).

Lliga 5 Aleví primer any: Sporting Castelló “C”.

BENJAMIN SEGON ANY

Lliga Nivell Alt Benjamí segon any: Roda de CD “B”.

Lliga 1 Benjamí segon any: CF Foment Castelló “A”.

Lliga 2 Benjamí segon any: CF Nules “A”.

Lliga 3 Benjamí segon any: CD Benicàssim “A”.

Lliga 4 Benjamí segon any: Benicarló BF “B”.

Lliga 5 Benjamí segon any: CD Toní “B”.

BENJAMIN MIXT

CF Moró (Copa Or, per confirmar, falten dues jornades); Platges de Moncofa “B” (Copa Plata, per confirmar, falten dues jornades).

BENJAMIN PRIMER ANY

Lliga Nivell Alt Benjamí primer any: Ona CD “C” (Copa Or); CD Castelló “B” (Copa Plata, per confirmar, falta una jornada) i Burriana-Salesians “C” (Lliga).

Lliga 1 Benjamí primer any:Vila-real CF “A (per confirmar, falta una jornada).

Lliga 2 Benjamí primer any: UE Vinaròs “B”.

Lliga 3 Benjamí primer any: CD Vall d’Alba “B” (per confirmar, falten dues jornades).

Lliga 4 Benjamí primer any: Renomar Els Ports (per confirmar, falta una jornada).

PREBENJAMÍ SEGON ANY

Lliga 1 Prebenjamí segon any: Ona CD “A”.

Lliga 2 Prebenjamí segon any: CF Rafalafena Castelló “A”.

Lliga 3 Prebenjamí segon any: CD Almazora “A”.

Lliga 4 Prebenjamí segon any: Joventut Almassora CF “A” (per confirmar, falten dues jornades)

PREBENJAMIN MIXT

Lliga 1 Prebenjamí Mixt: CF Alcalá.

Lliga 2 Prebenjamí Mixt: La Vilavella CF.

PREBENJAMÍ PRIMER ANY

Lliga 1 Prebenjamí primer any: Vila-real CF “B”.

Lliga 2 Prebenjamí primer any: CF Rafalafena Castelló “C” (per confirmar, falten dues jornades).

Lliga 3 Prebenjamí primer any: Benicarló BF “D”.