Dotze equips han aconseguit el passi a la següent fase de la XI Copa Federació en la categoria prebenjamí.
Es va disputar en el dia d'avui diumenge 8 de mayo la tercera y última jornada de la categoría prebenjamín en las instalaciones de El Planter. Finalitzada la fase de grups es van classificar per als quarts de final 24 equips, els dos primers de cada grup, més els 6 millors tercers.
Aquests són els resultats de les eliminatòries de cuartos de final.
TORRENT CF «B» | 3 – 3(pàg) | CFP CASTALIA «A» |
SPORTING XIRIVELLA «A» | 3 – 0 | COL·LEGI SALGUI EDE «A» |
CDSB ONTINYENT «A» | 7 – 0 | CONTAUDIT ALMASSERA CF «A» |
CD MASSAMAGRELL «A» | 8 – 3 | CD ALMAZORA |
PATACONA CF «A» | 4 – 3 | CF CRACKS «A» |
CD CAXTON COLLEGE «A» | 4 – 1 | CFB CIUTAT DE VALENCIA «B» |
CF FUNDACION VCF | 6 – 0 | ACD SAB «A» |
LEVANT UD «C» | 5 – 0 | CD SALESIANOS BURRIANA «A» |
CD BETXI | 0 – 8 | VILLARREAL CF «C» |
CDFB LA ELIANA «A» | 9 – 0 | FB SAGUNT «A» |
CF INTER SAN JOSÉ «A» | 2 – 0 | CD DON BOSCO «A» |
CF TORRELEVANTE «A» | 0 – 2 | CF GANDIA «A» |
Equipos Clasificados tercera jornada
CFP CASTALIA «A» |
CF SPORTING XIRIVELLA «A» |
CDSB ONTINYENT «A» |
CD MASSAMAGRELL «A» |
PATACONA CF «A» |
CD CAXTON COLLEGE «A» |
CF FUNDACION VCF |
LEVANT UD «C» |
VILLARREAL CF «C» |
CDFB LA ELIANA «A» |
CF INTER SAN JOSE VALENCIA «A» |
CF GANDIA «A» |
Equipos clasificados Semifinales
Estos son los equipos clasificados en las tres jornadas disputadas hasta la fecha, 24 equipos en categoría Prebenjamín 2º any i 16 en la categoría de Prebenjamín 1º any
Classificats Prebenjamí 2º any
ALBORAYA UD «A» |
SP MISLATA UF «A» |
SD SUECA |
FBCD CATARROJA «A» |
GODELLA CF «A» |
RODA DE CD «A» |
CD ACER «A» |
CD CASTELLÓ «A» |
CF SPORTING XIRIVELLA «B» |
CFB CIUTAT VALÈNCIA «A» |
RAFELBUNYOL CF «A» |
TORREFIEL ACE «A» |
CFP CASTALIA «A» |
CF SPORTING XIRIVELLA «A» |
CDSB ONTINYENT «A» |
CD MASSAMAGRELL «A» |
PATACONA CF «A» |
CD CAXTON COLLEGE «A» |
CF FUNDACION VCF |
LEVANT UD «C» |
VILLARREAL CF «C» |
CDFB LA ELIANA «A» |
CF INTER SAN JOSE VALENCIA «A» |
CF GANDIA «A» |
Classificats Prebenjamí 1º any
RACING ALGEMESI «B» |
PATACONA CF «B» |
CF INTER SAN JOSE VALENCIA «B» |
VILLARREAL CF «D» |
FBCD CATARROJA «C» |
UDB ALFAFAR «B» |
CD ACER «B» |
MISLATA CF «C» |
CF CRACKS «C» |
CF FUNDACIÓ VCF B |
CF SPORTING XIRIVELLA «C» |
CF TORRELEVANTE «C» |
LEVANTE UD B |
TORRENT CF C |
UD ALGINET |
UE VALL DELS ALCALANS «B» |