Tindrà lloc demà dimarts 6 de desembre laXXVI del Torneig Miguel Tendillo «Ciutat de Moncada» organitzat pel CF AT. Moncadense. El proper dijous es disputarà el torneig en les categories de Futbol-11, Cadet i Infantil.
En futbol-8, el torneig es disputarà en quatre categories, aleví i benjamí de 2º i 1º any. En cada categoria participaran 3 equips en cadascun dels dos grups, disputant per tant cada equip dos partits amb dues parts de 20 minuts cada partit.
Segons la classificació a cada grup es jugaran les finals a la tarda, Final Or (1º classificats de cada grup), Final Plata (Segons classificats de cada grup) iFinal Bronze (tercers classificats de cada grup).
Aleví 2º any (Campo Miguel Tendillo)
Tercera ronda de classificació
GRUP 1 | GRUP 2 | |
9:00 | Partit 1 AT MONCADENSE – CD CASTELÓN | Partit 1 INTER SAN JOSÉ – LEVANT UD |
10:40 | Partit 2 VILLARREAL CF "Perdedor Partit 1” | Partit 2 TORRENT CF "Perdedor Partit 1” |
12:20 | Partit 3 VILLARREAL CF "Guanyador Partit 1” | Partit 3 TORRENT CF "Guanyador Partit 1” |
Finals
16:30 | Final Bronze 3er Classificat G1 – 3er Classificat G2 |
17:30 | Final Plata 2º Classificat G1 – 2º Classificat G2 |
18:30 | Final Or 1er Classificat G1 – 1er Classificat G2 |
Aleví 1º any (Campo Miguel Tendillo)
Tercera ronda de classificació
GRUP 1 | GRUP 2 | |
9:50 | Partit 1 AT MONCADENSE – CD CASTELÓN | Partit 1 INTER SAN JOSÉ – LEVANT UD |
11:30 | Partit 2 VILLARREAL CF "Perdedor Partit 1” | Partit 2 TORRENT CF "Perdedor Partit 1” |
13:10 | Partit 3 VILLARREAL CF "Guanyador Partit 1” | Partit 3 TORRENT CF "Guanyador Partit 1” |
Finals
16:30 | Final Bronze 3er Classificat G1 – 3er Classificat G2 |
17:30 | Final Plata 2º Classificat G1 – 2º Classificat G2 |
18:30 | Final Or 1er Classificat G1 – 1er Classificat G2 |
Benjamí 2º any (Camp Ricardo Alós)
Tercera ronda de classificació
GRUP 1 | GRUP 2 | |
9:00 | Partit 1 AT MONCADENSE – CD UTIEL | Partit 1 INTER SAN JOSÉ – UD ROCAFORT |
10:40 | Partit 2 VALÈNCIA CF "Perdedor Partit 1” | Partit 2 TORRENT CF "Perdedor Partit 1” |
12:20 | Partit 3 VALÈNCIA CF "Guanyador Partit 1” | Partit 3 TORRENT CF "Guanyador Partit 1” |
Finals
16:30 | Final Bronze 3er Classificat G1 – 3er Classificat G2 |
17:30 | Final Plata 2º Classificat G1 – 2º Classificat G2 |
18:30 | Final Or 1er Classificat G1 – 1er Classificat G2 |
Benjamí 1º any (Camp Ricardo Alós)
Tercera ronda de classificació
GRUP 1 | GRUP 2 | |
9:50 | Partit 1 AT MONCADENSE – INFANTIL A CD CASTELLÓ | Partit 1 INTER SAN JOSÉ – LEVANT UD |
11:30 | Partit 2 VALÈNCIA CF "Perdedor Partit 1” | Partit 2 VILLARREAL CF "Perdedor Partit 1” |
13:10 | Partit 3 VALÈNCIA CF "Guanyador Partit 1” | Partit 3 VILLARREAL CF "Guanyador Partit 1” |
Finals
16:30 | Final Bronze 3er Classificat G1 – 3er Classificat G2 |
17:30 | Final Plata 2º Classificat G1 – 2º Classificat G2 |
18:30 | Final Or 1er Classificat G1 – 1er Classificat G2 |
Normativa del torneig
El sistema de classificació serà3 punts per a l' equip vencedor, 0 el perdedor i 1 punt en cas d' empat, hi haurà penal per desempatar. En cas d' empat a punts en la classificació final es resoldrà mitjançant:
Resultat en els partits entre els implicats
Major nombre de gols a favor
Goal average general