Cinc creus de Preferent a La Nostra Copa

RafaSport

S'ha celebrat avui dilluns el sorteig dels 1/32 de final de La Nostra Copa, han participat en el sorteig 56 equips, per la qual cosa es disputaran 28 nombre de jornades igual o superior al.

En aquesta ronda participaran3 equips de Segona Regional, Deutsche Schule FC, Daimús CF i Sporting Albatera; 11 equips de Primera Regional i 42 equips dels quatre grups de Preferent.

Els emparellaments, en aquesta ronda i en la propera, s' estableixen, mentre sigui possible, seguint els criteris de proximitat geogràfica i enfrontaments entre equips de superior i inferior categoria, i sempre tenint en compte que les eliminatòries es disputaran al terreny de joc de l'equip que competeixi en menor categoria en la present temporada.

La ronda de finals de final es disputarà entre el6 i el 8 de desembre.

els28 equips guanyadors d' aquestes eliminatòries, més elsdos equips exempts de PreferentUD Vall d' Uxó i Crevillente Dptvo., i elsdos equips repescats dels eliminatsen aquesta ronda, compondrà els 32 equips que jugaran els setzens de final.

CE Pedreguer i UE L' Alcúdia són presents en aquesta ronda tot i haver perdut la seva eliminatòria davant el Jávea i CD Olímpic, per alineació indeguda d' aquests segons equips.

CAT.LOCALVISITANTCAT.
2ª-5DEUTSCHE SCHULE FCGODELLA CFPref-1
2ª-11DAIMÚS C.F. «A»TAVERNES VALLDIGNAPref-3
2ª-16SPORTING ALBATERACALLOSA ESPORTIVAPref-4
1ª-2AT QUART DE LES VALLSALBORAYA UDPref-1
1ª-3TORREFIEL ACE «A»TAVERNES BLANQUES CFPref-1
1ª-4C.F. AT B LA LLUM-XIRIVELLAUD QUART DE POBLETPref-2
1ª-4U.D. FONTETA «A»PAIPORTA CFPref-2
1ª-5UE VALL DELS ALCALANSCD BUÑOLPref-2
1ª-5MOIXENT C.F.VILLENA CFPref-4
1ª-6C.F. ORBACFUD CALPEPref-3
1ª-6CE PEDREGUERRACING CF BENIDORMPref-4
1ª-7MUTXAMEL C.F.VILLAJOYOSA CFPref-4
1ª-8CFE IL·LICITANA RAVALNOVELDA C.F.Pref-4
1ª-8SP SAN FULGENCIOAT. DE CATRAL CFPref-4
Pref-1CD ELS IBARSOSVINARÒS CFPref-1
Pref-1MONCOFA FCCD SONEJAPref-1
Pref-1Un model de club per escoltar les peticions del futbol.CD L' ALCORAPref-1
Pref-1CD ONDACF SAN PEDROPref-1
Pref-1CF NOU JOVE CASTELLÓCD BURRIANAPref-1
Pref-2PATERNA CFS ANTONIO BENAGÉBERPref-2
Pref-2VILAMARXANT CFRIBARROJA CFPref-2
Pref-2MANISES CFCD UTIELPref-2
Pref-3CF PROMESES SUECAUD CARCAIXENTPref-3
Pref-3CF CULLERASD SUECAPref-3
Pref-2ALGEMESÍ FCUE L' ALCÚDIAPref-2
Pref-3CANALS UDUD CASTELLONENSEPref-3
Pref-3L' OLLERIA CFMUR CFPref-3
Pref-4CD ALMORADÍFB REDOVÁN CFPref-4
lexus

DEIXA UNA RESPOSTA

Si us plau escriure el teu comentari:
Introduïu aquí el vostre nom