Composició dels quatre grups de Segona Juvenil

Aquests són els tres grups de Segona Juvenil. El Grup I i II tindran quinze equips; el II i III, setze cadascun.


2ª. Regional Juvenil Grup I
1.- A.C.D. Peníscola “A”
2.- C.D. Cabanes “A”
3.- C.D. Drac Castellón “A”
4.- C.D. Vall D’Alba
5.- C.F. Nou Jove Castelló “B”
6.- Vinaròs C.F. “A”
7.- C.F. Borriol “A”
8.- C.F. Foment Castelló “B”
9.- C.F. Alcalà
10.- Esportiu Vila-real “B”
11.- Orpesa C.F. “A”
12.- Sp. de Castelló “B”
13.- U.D. Sant Mateu
14.- Renomar Els Ports F.C. “A”
15.- C.F. Benicarló B.F. “C”

jornada 1 (24-09-2023) 
A.C.D. Peníscola “A”  C.D. Drac Castellón “A”      
Renomar Els Ports F.C. “A”  C.F. Nou Jove Castelló “B”      
Sp. de Castelló “B”  C.F. Borriol “A”      
Esportiu Vila-real “B”  C.F. Alcalà      
C.F. Foment Castelló “B”  Orpesa C.F. “A”      
Vinaròs C.F. “A”  U.D. Sant Mateu      
C.D. Vall D’Alba C.F. Benicarló B.F. “C”      
DescansaC.D. Cabanes “A”    

2ª. Regional Juvenil. Grup II
1.- A.C.D. Benicense “A”
2.- C.D. Moreres
3.- C.D. Benicàssim “A”
4.- C.D. Drac Castellón “B”
5.- C.D. Les integrants del CD Cabanes s'han proclamat campiones autonòmiques de la Copa femenina de futbol sala “B”
6.- C.D. Almazora “C”
7.- HI HA. Vila d' Onda “A”
8.- C.F. Borriol “B”
9.- C.F. Moro “A”
10.- Esportiu Vila-real “C”
11.- Esports Toní
12.- Sp. de Castelló “C”
13.- C.F.U.E. Ripollés “A”
14.- Nocamo C.F.
15.- C.F. Foment Castelló “A”
16.- U.D. Vall de Uxó “C”

STOP AL FOC

Primera Volta
jornada 1 (24-09-2023)
A.C.D. Benicense “A” -C.D. Benicàssim “A”
Nocamo C.F. -C.D. Les integrants del CD Cabanes s'han proclamat campiones autonòmiques de la Copa femenina de futbol sala “B”
Sp. de Castelló “C” -HI HA. Vila d' Onda “A”
Esportiu Vila-real “C” -C.F. Moro “A”
C.F. Borriol “B” -Esports Toní
C.D. Almazora “C” -C.F.U.E. Ripollés “A”
C.D. Drac Castellón “B” -C.F. Foment Castelló “A”
U.D. Vall de Uxó “C” -C.D. Moreres


2ª. Regional Juvenil. grup III
1.- C.D. La Magdalena “B”
2.- Artana C.F.
3.- C.F. A. Borriana – Salesians “C”
4.- A. Saguntí “B”
5.- C.D. Almazora “D”
6.- C.D. Llavors “B”
7.- Alqueries C.F. “B”
8.- C.D. Sant Llorenç de Castelló “A”
9.- Vinga Vila-Real C.F.
10.- C.F. Huracà Vila-Real “B”
11.- C.F. Rafalafena de Castelló “B”
12.- Esportiu Vila-real “D”
13.- C.F. Nou Jove Castelló “C”
14.- C.F. Sant Pere “C”
15.- C.F. Joventut Almassora “A”
16.- U.D. Vall de Uxó “B”

Primera Volta
jornada 1 (24-09-2023)
C.D. La Magdalena “B” -C.F. A. Borriana – Salesians “C”
C.F. Sant Pere “C” -C.D. Almazora “D”
Esportiu Vila-real “D” -Alqueries C.F. “B”
C.F. Huracà Vila-Real “B” -Vinga Vila-Real C.F.
C.D. Sant Llorenç de Castelló “A” -C.F. Rafalafena de Castelló “B”
C.D. Llavors “B” -C.F. Nou Jove Castelló “C”
A. Saguntí “B” -C.F. Joventut Almassora “A”
U.D. Vall de Uxó “B” -Artana C.F.

Segona Juvenil. Ascendiran a Divisió d´Honor Juvenil

A. Saguntí “A”
Biensa C.F. “B”
C.D. Acer “B”
C.D. Jérica
C.D. Segorbe “A”
C.D. Soneja
C.D.F. Canet “C”
C.F Platges de Moncofa
C.F. A. Armilla “A”
C.F. Faura “B”
C.F.U.E. Ripollés “B”
E.F. Benicató
F.B. Sagunt “A”
U.D. Puzol “B”
Xilxes C.F.
jornada 1 (24-09-2023) 
A. Saguntí “A”  Biensa C.F. “B”      
C.F.U.E. Ripollés “B”  C.D. Segorbe “A”      
C.F. Faura “B”  C.D.F. Canet “C”      
E.F. Benicató C.F. A. Armilla “A”      
C.F Platges de Moncofa U.D. Puzol “B”      
C.D. Soneja F.B. Sagunt “A”      
C.D. Jérica Xilxes C.F.      
DescansaC.D. Acer “B”      

La competició començarà el cap de setmana que ve23-24 de setembre.

grup 1

Calendario_SegonJuv_1Descarga

grup 2

Calendario_SegonJuv_2Descarga

grup 3

Calendario_SegonJuv_3Descarga

grup 4

Calendario_SegonJuv_4Descarga

DEIXA UNA RESPOSTA

Si us plau escriure el teu comentari:
Introduïu aquí el vostre nom