Aquests són els equips que compondran els 7 de la Divisió d' Honor Juvenil. Tots els grups estarancompostos per 16 equips, excepte el grup 4 format per equips andalusos, ceutís i melillencs, compost per 18 equips.
En negreta s'indiquen els equips que van aconseguir l'ascens en la passada temporada.
Grup I
R.C. CELTA DE VIGO SAD |
C.AT. PERINES |
C.D. COVADONGA |
C.D. MARINA SPORT |
CD LUGO SAD |
CLUB BANSANDER |
R.C. ESPORTIU DE LA CORUNYA SAD |
REAL OVIEDO SAD |
REAL RACING CLUB DE SANTANDER SAD |
REAL SPORTING DE GIJÓN |
SD. COMPOSTELA |
URAL ESPANYOL C.F. |
TSK ROCES |
AROSA SC |
CORUXO FC |
R.S. GIMNASTICA DE TORRELAVEGA |
Negrita :Ascens – Cursiva : Campió
Grup II
CLUB ATLÈTIC |
A.D. SANT JOAN |
ANTIGUOKO KIROL |
ARENAS CLUB |
C.D. TUDELANO |
CLUB ATLÈTIC OSASUNA |
DANOK BAT CLUB DE FICA |
ESPORTIU ALAVÉS SAD |
REIAL SOCIETAT DE FUTBOL SAD |
SD. EIBAR SAD |
TOLOSA C.F. |
U.D. LOGROÑES |
C.D. BERCEO |
C.F. GAZTE BERRIAK ANSOAIN |
CD VASCONIA |
SANTUTXU F.C. |
Negrita :Ascens – Cursiva : Campió
grup III
F.C. BARCELONA |
C.D. EBRE |
C.D. SAN FRANCISCO |
C.F. DAMM |
CE SABADELL FC SAD |
CLUB ESPORTIU EUROPA |
GIMNASTIC DE TARRAGONA SAD |
GIRONA F.C. TRIST |
R.C.D. ESPANYOL DE BARCELONA SAD |
RCD MALLORCA SAD |
REAL ZARAGOZA SAD |
U.D. CORNELLÀ |
C.D. CONSTÀNCIA |
C.F. BADALONA |
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA |
SD OSCA |
Negrita :Ascens – Cursiva : Campió
Ascendiran a Divisió d´Honor Juvenil
REAL BETIS BALOMPIÉ SAD |
C.D. SANT FELIX |
CÁDIZ CF SAD |
CALAVERA C.F. |
GRANADA CF SAD |
MÀLAGA C.F. TRIST |
RC RECREATIU DE HUELVA SAD |
SÈNECA C.F. |
SEVILLA F.C. TRIST |
TOMARES UD |
VÁZQUEZ CULTURAL C.D. |
26 DE FEBRER C.D. |
ALGESIRES CF |
C.D. POLILLAS CEUTA |
MARBELLA F.C. |
RUSADIR C.F. |
UD ALMERÍA SAD |
PENDENT |
Negrita :Ascens – Cursiva : Campió
Grup V
ATLÈTIC DE MADRID SAD |
AD ALCORCÓN SAD |
C. I D. LEONESA S.A.D. |
C.D. BADAJOZ 1905 |
C.D. LEGANÉS SAD |
C.F. RAYO MAJADAHONDA |
CF FUENLABRADA |
GETAFE C.F. TRIST |
RAYO VALLECANO DE MADRID SAD |
REIAL MADRID C.F. |
REIAL VALLADOLID C.F. S.A.D. |
U.D. LA CREU VILLANOVENSE |
AD SPORTING HORTALEZA |
C.D. COL. DIOCESÀ |
C.D.I. DE L' AMISTAT |
RAIG CIUTAT ALCOBENDAS CF |
Negrita :Ascens – Cursiva : Campió
Grup VI
U.D. LAS PALMAS SAD |
A.D. HURACAN |
ARUCAS C.F. «A» |
C.D. MASPALOMAS |
C.D. MISSATGER |
C.D. ORIENTACION MARITIMA |
C.D. SANT JOSEP |
C.D. SOBRADILLO |
C.F. JOVENTUT LLACUNA |
C.F. UNION VIERA |
CD LA OLIVA |
CD TENERIFE SAD |
C.D. PORT CRU |
LES LONGUES C.D. |
SAN FERNANDO UD |
U.D. IBARRA |
Negrita :Ascens – Cursiva : Campió
Grup VII
VALÈNCIA CF A | COM. VALENCIANA |
LLEVANT UD A | COM. VALENCIANA |
VILLARREAL CF A | COM. VALENCIANA |
ALBORAYA UD A | COM. VALENCIANA |
UD ALZIRA A | COM. VALENCIANA |
CD RODA A | COM. VALENCIANA |
AT. MADRILENY A | MADRID |
ALBACETE BP A | CASTELLA-LA MANXA |
INTER SAN JOSÉ A | COM. VALENCIANA |
ELCHE CF A | COM. VALENCIANA |
REIAL MÚRCIA A | REGION DE MÚRCIA |
FC CARTAGENA A | REGION DE MÚRCIA |
CD CASTELLÓN A | COM. VALENCIANA |
HÈRCULES CF A | COM. VALENCIANA |
CD TOLEDO | CASTELLA-LA MANXA |
UCAM MÚRCIA CF | REGION DE MÚRCIA |
Negrita :Ascens – Cursiva : Campió