Copa Federació

Clasificados Semifinales Benjamín

Benjamí 2n Any

ALBORAYA UD “C”
ATCO BARRIO DE LA LUZ “A”
CD CASTELLÓN A
CD CAXTON COLLEGE A
CD MALILLA “A”
CF CRACKS A
CF FUNDACION VCF
CF INTER SAN JOSE «A»
CF INTER SAN JOSE “C”
CF INTER SAN JOSE “E”
CF SPORTING XIRIVELLA “A”
CF TORRELEVANTE “A”
FB UE ATL. AMISTAT “A”
LEVANTE UD «D»
PATACONA CF “C”
RACING RIBARROJA “A”
TORRENT CF “D”
VILLARREAL CF “E”

Benjamí 1r Any

ALBORAYA UD “B”
ATCO BARRIO DE LA LUZ “B”
CD CASTELLON «B»
CD RODA «E»
CF CRACKS “E”
CF FUNDACION VCF
CF GANDIA “B”
CF INTER SAN JOSE VALENCIA “B”
CF JUVENTUD CHIVA “B”
CFB CIUTAT VALENCIA «D»
FBCD CATARROJA “D”
FBCD CATARROJA «C»
LEVANTE UD «C»
TAVERNES BLANQUES CF «C»
TORRENT CF «B»
TORRENT CF “F”
UDB ALFAFAR “B”
UE VALL DELS ALCALANS “B”

Els equips classificats disputaran les semifinals del torneig el proper 13 de març de 2022, sent les finals el 22 de maig.

Palmarés Copa Federación Benjamín

Benjamí 2n Any

ED. TEMP. CAMPIÓ Rstdo SUBCAMPIÓ
IX 18/19 Sporting Benissanó A 5-0 CF Torre Levante A
VIII 17/18 FBCD Catarroja A 2p-2 Levante UD A
VII 16/17 CF Inter San José A 2-0 Patacona CF A
NOSALTRES 15/16 Levante UD A 8-1 Patacona CF B
V 14/15 Levante UD A 3-0 Elche CF A
IV 13/14 CD Castelló A 2-1 UE Alaquas i Walter A
III 12/13 Vila-real CF 5-1 Llevant UD
II 11/12 València CF 6-3 Llevant UD

Benjamí 1r Any

ED. TEMP. CAMPIÓ Rstdo SUBCAMPIÓ
IX 18/19 Llevant UD C 5-2 Patacona CF B
VIII 17/18 Llevant UD B Patacona CF B
VII 16/17 Llevant UD C 3-1 A. San Blas CF B
NOSALTRES 15/16 CD Malilla 2p-2 CF Fundació VCF B

Clasificados Semifinales Alevines

Aleví 2n Any

CD ALMAZORA «A»
CFP CASTALIA “A”
VILLARREAL CF E
ALBORAYA UD A
CD CAXTON COLLEGE “A”
CD MASSAMAGRELL «B»
CD MASSAMAGRELL «C»
CF ATLETICO QUELMO-MANISES “A”
CF FUNDACIÓ VCF A
CF INTER SAN JOSE A
CFB CIUTAT DE VALENCIA “A”
COL·LEGI SALGUI A
CONTAUDIT ALMASSERA CF “A”
CONTAUDIT ALMASSERA CF “B”
JOVENTUT CHIVA A
RACING ALGEMESI «A»
SILLA CF A
SP MISLATA UF «C»
SPORTING ALMASSERA CF A
TORRENT CF “A”
UD ALGINET
UD BETTERA
UD PATERNA A
UE VALL DELS ALCALANS A

Aleví 1r Any

CD ALMAZORA B
CD CASTELLÓ “B”
A QUELMO MANISES “B”
AT. SAGUNTÍ B
CD ACER “B”
CD BENIFAIO B
CD SERRANS “B”
CDFB LA ELIANA “C”
CF CRACKS E
CF CRACKS G
CF GANDIA “F”
CF GANDIA C
CF INTER SAN JOSÉ F
CF INTER SAN JOSE VALÈNCIA «B»
CF SPORTING BENISSANO
CFB CIUTAT VALENCIA «F»
CFB CIUTAT VALENCIA «G»
COL·LEGI SALGUI EDE “C”
GODELLA CF “C”
LEVANTE UD «C»
PATACONA CF B
CADIRA CF «C»
SP MISLATA UF B
U BENETUSSER FAVARA B

Els equips classificats disputaran les semifinals del torneig el proper 1 de maig de 2022, sent les finals el 22 de maig.

Palmarès Copa Federació Aleví

Aleví 2n Any

Ed. Temp CAMPIÓ SUBCAMPIÓ
IX 18/19 Torrent CF A 5-1 CD Roda D
VIII 17/18 Levante UD A 1-0 Patacona CF A
VII 16/17 Alboraia UD A 6-1 CF Inter San José
NOSALTRES 15/16 Llevant UD 2p-2 Alboraia UD A
V 14/15 Levante UD A 3-0 Elx CF
IV 13/14 CF La Nucia 4-3 Mislata UF
III 12/13 Llevant UD 2-0 València CF
II 11/12 València CF 3-0 Kelme CF.
jo 10/11 Alboraia UD A 7-1 CD Don Bosco A

Aleví 1r Any

Ed. Temp. CAMPIÓ SUBCAMPIÓ
IX 18/19 Torre Levante B 1-0 CD Barri Obrer B
VIII 17/18 Llevant UD B 7-0 CD Barri Obrer B
VII 16/17 Llevant UD B 5-2 CF Inter San José C