Es disputarà a partir de demà dimarts 6 de desembre la ronda de 1/32 de final de La Nostra Copa, seran 28 eliminatòries a partit únic en cas d' empat després dels 90 minuts es desempatarà mitjançant tanda de penalyts.
Estaran presents en aquesta cinquena ronda, tres equips de Segona Regional, Daimús CFdel Grup 11,Deustche Schule FC del Grup 5 i elSporting de Sant Fulgencidel Grup 16.
També han aconseguit accedir a aquesta eliminatòria10 equips de Primera Regional.
Dimarts 6 de desembre
11:30 | Pref-2 | ALGEMESÍ C.F. | HUH. L’ALCÚDIA | Pref-2 |
11:30 | 1ª-6 | HI HA. PEDREGUER | RACING CF BENIDORM | Pref-4 |
11:45 | Pref-1 | NOU JOVE CASTELLÓ | C.D. BURRIANA «A» | Pref-1 |
11:45 | Pref-3 | C.F. PROMESES SUECA | U.D. CARCAIXENT | Pref-3 |
12:00 | Pref-1 | C.D. ELS IBARSOS | VINARÒS C.F. | Pref-1 |
16:30 | 1ª-4 | U.D. CANALS | U.D. CASTELLONENC | Pref-2 |
17:00 | Pref-3 | C.F. CULLERA | SD. SUECA | Pref-3 |
17:00 | 2ª-11 | DAIMÚS C.F. «A» | UE TAVERNES VALLDIGNA | Pref-3 |
18:00 | Pref-1 | MONCOFA F.C. | C.D. SONEJA | Pref-1 |
18:00 | Pref-3 | U.D. FONTETA «A» | PAIPORTA C.F. | Pref-3 |
18:15 | 1ª-3 | TORREFIEL ATH. HI HA. «A» | TAVERNES BLANQUES CF | Pref-1 |
18:30 | 1ª-4 | AT Bº LA LLUM-XIRIVELLA | U.D. QUART DE POBLET | Pref-2 |
18:30 | 1ª-8 | SPORTING ALBATERA | CALLOSA ESPORTIVA CF | Pref-4 |
19:30 | Pref-1 | C.D. CABANES | C.D. L’ALCORA | Pref-1 |
19:30 | Pref-1 | C.D. DESPRÉS «A» | C.F. SANT PERE «A» | Pref-1 |
19:30 | 2ª-5 | DEUTSCHE SCHULE F.C. | GODELLA C.F. | Pref-1 |
Miercóles 7 de desembre
20:00 | Pref-3 | L' OLLERIA C.F. | MURO C.F. | Pref-3 |
20:30 | Pref-2 | MANISES C.F. «A» | C.D. UTIEL | Pref-2 |
20:30 | 1ª-7 | MUTXAMEL C.F. | VILLAJOYOSA C.F | Pref-4 |
20:45 | Pref-2 | PATER CF. | S. ANTONIO BENAGÉBER CF | Pref-2 |
Finalitzant el 8 de desembre
11:00 | 1ª-6 | C.F. ORBA | C.F.U.D. CALPE «A» | Pref-3 |
11:00 | Pref-4 | C.D. ALMORADÍ | F.B. RENOVAT C.F. «A» | Pref-4 |
11:00 | 1ª-8 | CFE IL-LICITANA RAVAL | NOVELDA C.F. | Pref-4 |
11:30 | 2ª-16 | SP DE SANT FULGENCI | ATLETIC DEL CATRAL CF | Pref-4 |
12:00 | 1ª-5 | MOIXENT C.F. | VILLENA C.F. | Pref-4 |
19:30 | 1ª-5 | UE VALL DELS ALCALANS | C.D. BUÑOL | Pref-2 |
SANTA BÁRBARA PLATGES D’ALBORAIA C.F 14 de desembre
20:00 | Pref-2 | VILAMARXANT C.F | RIBARROJA C.F. | Pref-2 |
20:30 | 1ª-2 | CF AT. QUART DE LES VALLS | ALBORAYA U.D. | Pref-1 |
Passaran a la ronda de 1/16 de final els 28 guanyadorsde les eliminatòriesmés la UD Vall d'Uxó i el Crevillente Dptov. exempts fins a aquesta ronda i es repescaran dos dels equips eliminats en la ronda de 1/32 de final.