Finalitzada la competició mancant partits ajornats i partits pendents d'actualitzar els seus resultats a la web de la Federació, aquests són els equips que aconsegueixen l'ascens a la Primera Cadet.
Ascendeixen com a primers de grup, CF Torreblanca, CD Almassora B, Primer Toc CF C i el CD Betxí. Dins del grup de millors segons, el CD Drac Castelló aconsegueix també una plaça d'ascens a primera Cadet.
El Almenara Atlètic haurà d'esperar a la decisió final del seu partit no jugat en aquest cap de setmana en no comparèixer el seu rival, una victòria li donaria l'ascens com a quinzè millor segon.
Campions de Grup
Club | grup | Prov |
---|---|---|
Foios Atletic C.F. | 1 | València |
Meliana C.F. «A» | 2 | València |
Godella C.F. «B» | 3 | València |
EAF València C.F. «A» | 4 | València |
U.D. Fonteta «A» | 5 | València |
U.D. Aldaia C.F. «A» | 6 | València |
C.D. Serrans «C» | 7 | València |
Sedavi C.F. «C» | 8 | València |
FB Sagunt | 9 | València |
Museros C.F. «A» | 10 | València |
Torrent C.F. «D» | 11 | València |
Atletic Amistat «C» | 12 | València |
Club | grup | Prov |
---|---|---|
U.D. alzira «C» | 1 | La Ribera |
C.D. La Canal «A» | 2 | La Ribera |
CF Clariano D' Ontinyent A | 3 | La Ribera |
C.D. Comte «A» | 1 | La Safor |
UD Portuarios-Disarp «A» | 2 | La Safor |
Club | grup | Prov. |
---|---|---|
C.F. Torreblanca | 1 | Castelló |
C.D. Almazora «»B»» | 2 | Castelló |
Primer Toque C.F. «C» | 3 | Castelló |
C.D. Betxi | 4 | Castelló |
Club | grup | Prov |
---|---|---|
Gorgos C.F. «A» | 1 | Alacant |
Mutxamel C.F. «A» | 2 | Alacant |
C.D. Barri Obrer B | 3 | Alacant |
C.F. Aitana «A» | 4 | Alacant |
C.F. Castrum «B» | 5 | Alacant |
CD Hourdada Thiar B | 6 | Alacant |
Elda Unió C.F «C» | 7 | Alacant |
Aspe U.D. «B» | 8 | Alacant |
Ilicitano Sporting CF A | 9 | Alacant |
Millors segons
Ascendeixen també els 15 millors segons dels trenta grups de la Segona Cadet.
Algrup 10 pendent de confirmar el resultat del partit de Los Silos CF A, ascendiria com a segon Les Sitges o At. Moncadense A.
Finalment, la ratlla dels 15 millors la marca elC.F. Alfaz Del Pi «B» amb un coeficient de2,400, a la 16ª posició hi ha elClub Almenara Atlètic (coef.2,381) que de guanyar el seu partit aconseguiria un coeficient de2.409 el que li donaria l'ascens.
Pos | equip | Ptes | J | GC | Coef | grup | Prov. | Partits Jugats | Posició Definitiva |
1 | Paiporta C.F. «A» | 55 | 20 | 11 | 2,750 | 12 | VLC | Tot | Segon |
2 | HUH. Vall Dels Alcalans «A» | 59 | 22 | 16 | 2,682 | 6 | VLC | Tot | Segon |
3 | C.F. Atletic Cabañal «A» | 59 | 22 | 26 | 2,682 | 3 | VLC | Tot | Segon |
4 | CD Acer B | 58 | 22 | 19 | 2,636 | 9 | VLC | Tot | Segon |
5 | L’Olleria C.F. «A» | 47 | 18 | 13 | 2,611 | 3 | RIB | Tot | Segon |
6 | A. Moncadense «A» | 57 | 22 | 23 | 2,591 | 10 | VLC | Tot | pendent |
7 | C.F. Garra Ilicitana «A» | 51 | 20 | 18 | 2,550 | 9 | ALC | Tot | Segon |
8 | F.B. Denia «C» | 56 | 22 | 19 | 2,545 | 1 | ALC | Tot | Segon |
9 | HI HA. La Font D´Encarros «A» | 50 | 20 | 21 | 2,500 | 1 | SAF | Tot | Segon |
10 | Platges D´Alboraia C.F. «A» | 54 | 22 | 25 | 2,455 | 2 | VLC | Tot | Segon |
11 | C.D. Sr. Bosco «C» | 54 | 22 | 25 | 2,455 | 8 | VLC | Tot | Segon |
12 | C.F. Cracks «B» | 54 | 22 | 21 | 2,455 | 11 | VLC | Tot | Segon |
13 | C.D. Drac Castellon «A» | 53 | 22 | 32 | 2,409 | 1 | CS | Tot | Segon |
14 | C.D. El Rumb «C» | 53 | 22 | 25 | 2,409 | 4 | VLC | Tot | Segon |
15 | C.F. Alfaz Del Pi «B» | 48 | 20 | 27 | 2,400 | 2 | ALC | Tot | Segon |
—- | ——- | — | – | — | – | — | —- | —– | |
16 | Club Almenara Atletic | 50 | 21 | 27 | 2,381 | 4 | CS | pendent | Segon |
17 | C.D. L´Alcora «A» | 51 | 22 | 27 | 2,318 | 2 | CS | Tot | Segon |
18 | CF paterna. «C» | 51 | 22 | 21 | 2,318 | 7 | VLC | Tot | Segon |
19 | Benirredra C.F. «A» | 46 | 20 | 33 | 2,300 | 2 | SAF | Tot | Segon |
20 | C.F. Fair Play Villena «A» | 47 | 21 | 17 | 2,238 | 7 | ALC | Tot | Segon |
21 | C.D. Maristes d'Alacant «A» | 48 | 22 | 30 | 2,182 | 3 | ALC | Tot | Segon |
22 | Esportiu Vila-real «C» | 48 | 22 | 17 | 2,182 | 3 | CS | Tot | Segon |
23 | Benferri C.F.-Oleza «A» | 42 | 20 | 21 | 2,100 | 6 | ALC | Tot | Segon |
24 | F.C. Jove Español San Vicente «C» | 46 | 22 | 37 | 2,091 | 4 | ALC | Tot | pendent |
25 | A. Benejuzar «A» | 46 | 22 | 31 | 2,091 | 5 | ALC | Tot | Segon |
26 | C.D. S.B. Ontinyent «C» | 33 | 16 | 27 | 2,063 | 2 | RIB | Tot | Segon |
27 | Rafelbuñol C.F. «A» | 45 | 22 | 33 | 2,045 | 1 | VLC | Tot | Segon |
28 | CF paterna. «B» | 45 | 22 | 32 | 2,045 | 5 | VLC | Tot | pendent |
29 | Santa Pola C.F. «B» | 44 | 22 | 28 | 2,000 | 8 | ALC | Tot | Segon |
30 | Carlet Emf C.F. «A» | 43 | 22 | 33 | 1,955 | 1 | RIB | Tot | Segon |
Tercers amb partits pendents
Classificats en tercera posició actualment i amb partits pendents de joc o resultat sense actualitzar, per la qual cosa caldrà esperar als resultats dels grups 10 de València entreLes Sitges i At. Moncadense.
Els altres dos grups pendents de resultats, el 10 de València i el 4 d'Alacant no tenen transcendència ja que encara que aconseguisquen la victòria el seu coeficient no estarà entre els 15 millors segons de la categoria.
3 | Los Silos C.F. «A» | 55 | 21 | 15 | 2,61904761904762 | 10 | valència | ||
3 | Mutxamel C.F. «B» | 45 | 21 | 28 | 2,14285714285714 | 4 | Alacant | ||
3 | C.D.J. Collvert «B» | 46 | 21 | 28 | 2,19047619047619 | 5 | valència |