Jornada de Tecnificació Infantil Valenta a Onda

LaFederació de Futbol de la Comunitat Valencianaha fet pública la llista de jugadores infantils convocades per a la sessió de tecnificació de laSelecció Valenciana Valenta provincial deCastelló aLlavors.

El Camp Municipal 'Olímpic’ deLlavors serà l'escenari d'aquest entrenament el proper dijous 7 de març.

La seleccionadoraUge Soto ha citat a 35 jugadores de clubs de la província deCastellói nord deValència per a aquesta segona tecnificació de la temporada.

Martin's Grill

LaFFCV agraeix alAjuntament d'Ondai al Ona CDfacilitats per a la celebració d'aquesta sessió de tecnificació en la seua localitat i en les seues instal·lacions.

CONV.-TECN.-INFANTIL-VALENTA-ONDADescàrrega

SELECCIÓ TECNIFICACIÓ VALENTA INFANTIL PROV. CASTELLÓ
DIJOUS 7 DE MARÇ 17.00H
CAMP MUNICIPAL OLÍMPIC D' ONDA (CASTELLÓ)
ENTRENAMENT 18.30H
CONVOCATÒRIA OFICIAL
OLAYA MONDRIA NAVARRO C.D. SONEJA
VALERIA PEÑA LIBEROS C.D. SONEJA
NEKANE RUBERT DANIEL C.F. JOVENTUT ALMASSORA
CLAUDIA MARTINEZ CRUZ C.F. JOVENTUT ALMASSORA
ALBA CASTILLO DIAZ C.F. JOVENTUT ALMASSORA
SILVIA GARCIA DIAZ C.F. JOVENTUT ALMASSORA
MAR GARCIA BENET C.F. AT. ARMBILLA
MARTA MUÑOZ SARIO C.F. AT. ARMBILLA
MAR TENESA FORNER C.F. BENICARLO B.F.
RUT TENESA FORNER C.F. BENICARLO B.F.
NAIARA MOLINER OLIVER C.F. BENICARLO B.F.
ANGELA GARCIA GONZALEZ SPORTTIME FEMENI VILA-REAL C.F.
CARLA SUAREZ RUBIRA SPORTTIME FEMENI VILA-REAL C.F.
SARAY BALAGUER PYDYS SPORTTIME FEMENI VILA-REAL C.F.
LAURA RAMOS MARTINEZ C.D. DESPRÉS
PAULA GARCIA TORRES C.D. DESPRÉS
PAULA IZQUIERDO DENGRA C.D. DESPRÉS
EDURNE PEREZ HERRERA C.D. DESPRÉS
SARA ORTIZ ALVAREZ C.D. DESPRÉS
IRENE SERRANO NAVARRO C.D. SANT LORENÇ DE CASTELLÓ
PAU MARTI MIRALLES C.D. SANT LORENÇ DE CASTELLÓ
LLEDO GUILLAMON FOLCH C.D. SANT LORENÇ DE CASTELLÓ
CLAUDIA CHIPIRRAZ ZABALDA C.D. SANT LORENÇ DE CASTELLÓ
ELISABETH HUERTAS ACEDO C.E. VILA D’ DESPRÉS
SARA MOLERO VILLAR C.E. VILA D’ DESPRÉS
ALEXIA PEÑA NAVARRO C.E. VILA D’ DESPRÉS
PAULA GIL BELTRAN C.E. VILA D’ DESPRÉS
OLIMPIA ARNAU ENGUIX C.D. BURRIANA F.B.
SARA CRESPO PERARNAU C.D. BURRIANA F.B.
AMAIA SALVADOR COT C.D. ALMAZORA
MIREYA ANDREA CAZAC C.D. ALMAZORA
CARLA MUNDINA BROCH C.D. ALMAZORA
ANA MARTI LLEDO U.D. VALL DE UXO
ROBERTA CATALAN TULAMAN C.D. CASTELLÓ, TRIST
EMMA PEREZ SANCHEZ ANDIAMO VILA-REAL C.F.
Seleccionadora: Eugenia Soto Cerdán

el passat 30 de novembre de 2023 es va realitzar enSoneja la primera sessió de tecnificació a la província deCastelló amb 36 jugadores participants.