ElEstadi de la Ceràmica serà el magnífic escenari per als jugadors de LaLiga Promises 2023, en la XXX edició del Torneig Nacional, en aquesta edició estaran presents els equips alevins dels clubs de LaLiga, nens nascuts al 2011. Tots els partits es jugaran a Estadi del club groguet.
El canvi d' escenari, l'Estadi de la Ceràmica per la Ciutat Esportiva Pamesa, provoca la reducció de camps per a la disputa del torneig, passant de tres camps a dos, el que provoca un canvi en el sistema de competició.
Nohi haurà eliminatòries de vuitens de final com en edicions anteriors, en l'edició passada erenels quatre equips més ben classificats els que passaven a vuitens de final.
En aquesta propera edició el nivell d'exigència serà major, ja que solo es classificaran per als quarts de final els dos millors classificat de cada grup. De la fase de grups es passarà directament a quarts de final que es disputaran dissabte a la tarda.
Fase de Grups
divendres 16 de juny
Matí
HORA | EQUIP | EQUIP | TV | GR |
10:00 | VILLARREAL | GIRONA | GOL | A |
10:00 | ATH. BILBAO | ALMERIA | NO | A |
10:30 | ESPANYOL | CADIS | GOL | B |
10:30 | MALLORCA | GETAFE | NO | B |
11:00 | OSASUNA | RAIG VALLECANO | GOL | C |
11:00 | VALÈNCIA | CELTA VIGO | NO | C |
11:30 | BETIS | REIAL SOCIETAT | GOL | D |
11:30 | ELCHE | VALLADOLID | NO | D |
12:00 | ATH. BILBAO | VILLARREAL | GOL | A |
12:00 | R. MADRID | ALMERIA | NO | A |
12:30 | SEVILLA | MALLORCA | GOL | B |
12:30 | ESPANYOL | GETAFE | NO | B |
13:00 | BARCELONA | VALÈNCIA | GOL | C |
13:00 | OSASUNA | CELTA VIGO | NO | C |
Tarda
HORA | EQUIP | EQUIP | TV | GR |
17:00 | SEVILLA | GETAFE | GOL | B |
17:00 | GIRONA | ALMERIA | NO | A |
17:30 | ATCO. MADRID | REIAL SOCIETAT | GOL | D |
17:30 | BETIS | VALLADOLID | NO | D |
18:00 | BARCELONA | CELTA VIGO | GOL | C |
18:00 | CADIS | MALLORCA | NO | B |
18:30 | ATH. BILBAO | R. MADRID | GOL | A |
18:30 | VALÈNCIA | RAIG VALLECANO | NO | C |
19:00 | SEVILLA | CADIS | GOL | B |
19:00 | BETIS | ELCHE | NO | D |
19:30 | ATCO. MADRID | VALLADOLID | GOL | D |
20:00 | R. MADRID | GIRONA | GOL | A |
dissabte 17 de juny
Matí
HORA | EQUIP | EQUIP | TV | GR |
10:00 | VILLARREAL | ALMERIA | GOL | A |
10:00 | ESPANYOL | MALLORCA | NO | B |
10:30 | ATCO. MADRID | ELCHE | GOL | D |
10:30 | REIAL SOCIETAT | REIAL VALLADOLID | NO | D |
11:00 | BARCELONA | RAIG VALLECANO | GOL | C |
11:00 | VALÈNCIA | OSASUNA | NO | C |
11:30 | ESPANYOL | SEVILLA | GOL | B |
11:30 | ATH. BILBAO | GIRONA | NO | A |
12:00 | ATCO. MADRID | BETIS | GOL | D |
12:00 | CADIS | GETAFE | NO | B |
12:30 | BARCELONA | OSASUNA | GOL | C |
12:30 | REIAL SOCIETAT | ELCHE | NO | D |
13:00 | R. MADRID | VILLARREAL | GOL | A |
13:00 | CELTA VIGO | RAIG VALLECANO | NO | C |
Tarda
QUARTS DE FINAL
HORA | ELIM. | EQUIP | EQUIP | TV |
18:00 | QUARTS 1 | 1º GRUP B | 2º GRUP A | GOL |
18:30 | QUARTS 2 | 1º GRUP D | 2º GRUP C | GOL |
19:00 | QUARTS 3 | 1º GRUP C | 2º GRUP D | GOL |
19:30 | QUARTS 4 | 1º GRUP A | 2º GRUP B | GOL |
diumenge 18 de juny
Matí
HORA | ELIM. | EQUIP | EQUIP | TV |
10:00 | SEMIFINAL 1 | GUANYADOR QUARTS 1 | GUANYADOR QUARTS 4 | GOL |
10:45 | SEMIFINAL 2 | GUANYADOR QUARTS 2 | GUANYADOR QUARTS 3 | GOL |
12:30 | 3º/4º LLOC | – | GOL | |
13:00 | FINAL | GUANYADOR SF1 | GUANYADOR SF2 | GOL |
HORARIS PER GRUPS
Aquests són els horaris separats per cadascun dels quatre grups:
grup A
DIA | HORA | EQUIP | EQUIP | TV |
16/jun | 10:00 | VILLARREAL | GIRONA | GOL |
16/jun | 10:00 | ATH. BILBAO | ALMERIA | NO |
16/jun | 12:00 | ATH. BILBAO | VILLARREAL | GOL |
16/jun | 12:00 | R. MADRID | ALMERIA | NO |
16/jun | 17:00 | GIRONA | ALMERIA | NO |
16/jun | 18:30 | ATH. BILBAO | R. MADRID | GOL |
16/jun | 20:00 | R. MADRID | GIRONA | GOL |
17/jun | 10:00 | VILLARREAL | ALMERIA | GOL |
17/jun | 11:30 | ATH. BILBAO | GIRONA | NO |
17/jun | 13:00 | R. MADRID | VILLARREAL | GOL |
grup B
DIA | HORA | EQUIP | EQUIP | TV |
16/jun | 10:30 | ESPANYOL | CADIS | GOL |
16/jun | 10:30 | MALLORCA | GETAFE | NO |
16/jun | 12:30 | SEVILLA | MALLORCA | GOL |
16/jun | 12:30 | ESPANYOL | GETAFE | NO |
16/jun | 17:00 | SEVILLA | GETAFE | GOL |
16/jun | 18:00 | CADIS | MALLORCA | NO |
16/jun | 19:00 | SEVILLA | CADIS | GOL |
17/jun | 10:00 | ESPANYOL | MALLORCA | NO |
17/jun | 11:30 | ESPANYOL | SEVILLA | GOL |
17/jun | 12:00 | CADIS | GETAFE | NO |
grup C
DIA | HORA | EQUIP | EQUIP | TV |
16/jun | 11:00 | OSASUNA | RAIG VALLECANO | GOL |
16/jun | 11:00 | VALÈNCIA | CELTA VIGO | NO |
16/jun | 13:00 | BARCELONA | VALÈNCIA | GOL |
16/jun | 13:00 | OSASUNA | CELTA VIGO | NO |
16/jun | 18:00 | BARCELONA | CELTA VIGO | GOL |
16/jun | 18:30 | VALÈNCIA | RAIG VALLECANO | NO |
17/jun | 11:00 | BARCELONA | RAIG VALLECANO | GOL |
17/jun | 11:00 | VALÈNCIA | OSASUNA | NO |
17/jun | 12:30 | BARCELONA | OSASUNA | GOL |
17/jun | 13:00 | CELTA VIGO | RAIG VALLECANO | NO |
Grup D
DIA | HORA | EQUIP | EQUIP | TV |
16/jun | 11:30 | BETIS | REIAL SOCIETAT | GOL |
16/jun | 11:30 | ELCHE | VALLADOLID | NO |
16/jun | 17:30 | ATCO. MADRID | REIAL SOCIETAT | GOL |
16/jun | 17:30 | BETIS | VALLADOLID | NO |
16/jun | 19:00 | BETIS | ELCHE | NO |
16/jun | 19:30 | ATCO. MADRID | VALLADOLID | GOL |
17/jun | 10:30 | ATCO. MADRID | ELCHE | GOL |
17/jun | 10:30 | REIAL SOCIETAT | REIAL VALLADOLID | NO |
17/jun | 12:00 | ATCO. MADRID | BETIS | GOL |
17/jun | 12:30 | REIAL SOCIETAT | ELCHE | NO |