La Selecció Ribera-Costera, rival del Villarreal CF en vuitens del COTIF Aleví amb un possible encreuament davant el Sevilla FC a quarts

Finalitzada la fase de grups de la categoria aleví ja tenim els 16 classificat per als vuitens de final.

Es va jugar ahir l'última jornada dels grups C i D, definint-se les eliminatòries de vuitens de final que es disputaran avui dijous 4 d’agost, que a continuació us detallem.

Dijous 4 d' Agost Octaus de final

HORALOCALVISITANTCAMPPARTIT
20:00VALÈNCIA CFMET SOCCER ACADEMY1FFA1
20:0CF E1 VALÈNCIA WORLD SOCCER VALÈNCIA2FFA2
21:00U.D. ALGINETUD ALZIRA1FFA3
21:00SEVILLA FCSEL. PROMESES ND2FFA4
22:00SELECCIÓ SOCCER TEAMMASSIA PROMISES1FFA5
22:00VILLAREAL CFSELEC RIBERA-COSTERA 2FFA6
23:00LEVANT UDFBCD CATARROJA1FFA7
23:00ACADEMY VISIÓ FOOTBARCELONA TEAM2FFA8
Dades a l' espera de confirmació oficial

GRUP A

VALÈNCIA CF1-2SEL. PROMESES ND
SELECCIÓ SOCCER TEAM2-0BARCELONA TEAM
INNOTEC1-3CF GANDIA
PàgEQUIPPTJGEPàgGFGCDG
1SEL. SOCCER TEAM12540114410
2VALÈNCIA CF1053111257
3SEL. PROMESES ND95302651
4BARCELONA TEAM7521278-1
5CF GANDIA6520389-1
6INNOTEC05005420-16

GRUP B

VILLAREAL CF3-0SIA ACADEMY
UD ALZIRA1-2CF E1 VALÈNCIA PAIPORTA
FBCD CATARROJA1-3MASSOCCER TEAM
PàgEQUIPPTJGEPàgGFGCDG
1VILLAREAL CF12540114410
2CF E1 VALÈNCIA1254011192
3UD ALZIRA105410642
4FBCD CATARROJA4511368-2
5SIA ACADEMY3510559-4
6MASSOCCER TEAM35104715-8

GRUP C

SANTA BÁRBARA PLATGES D’ALBORAIA C.F 3 d’agost

LEVANT UD2-2WORLD SOCCER VALÈNCIA
CD MALILLA0-5SELECCIÓ RIBERA-COSTERA CANALS
C.D. ACER2-3UD ALGINET
PàgEQUIPPTJGEPàgGFGCDG
1LEVANT UD12541021318
2U.D. ALGINET1053111174
3WORLD SOCCER VALÈNCIA852211156
4SELECCIÓ RIBERA-COSTERA CANALS65203972
5C.D. ACER6520310100
6C.D. MALILLA05005131-30

GRUP D

SANTA BÁRBARA PLATGES D’ALBORAIA C.F 3 d’agost

SEVILLA FC2-0SOCCER TALENT
UE L' ALCÚDIA1-3MASSIA PROMISES
ACADEMY VISIÓ FOOT3-2MET SOCCER ACADEMY
PàgEQUIPPTJGEPàgGFGCDG
1ACADEMY VISIÓ FOOT13541019613
2SEVILLA FC1354101019
3MET SOCCER ACADEMY95302945
4MASSIA PROMISES45113510-5
5SOCCER TALENT25023315-12
6UE L' ALCÚDIA15014313-10

Eliminatories

Dijous 4 d' Agost Octaus de final

HORALOCALVISITANTCAMPPARTIT
20:00VALÈNCIA CFMET SOCCER ACADEMY1FFA1
20:0CF E1 VALÈNCIA WORLD SOCCER VALÈNCIA2FFA2
21:00U.D. ALGINETUD ALZIRA1FFA3
21:00SEVILLA FCSEL. PROMESES ND2FFA4
22:00SELECCIÓ SOCCER TEAMMASSIA PROMISES1FFA5
22:00VILLAREAL CFSELEC RIBERA-COSTERA 2FFA6
23:00LEVANT UDFBCD CATARROJA1FFA7
23:00ACADEMY VISIÓ FOOTBARCELONA TEAM2FFA8
Dades a l' espera de confirmació oficial

Divendres 5 d' Agost – quarts de final

HORARILOCALVISITANTCAMPPARTIT
21:15Guanyador FFA5Guanyador FFA31FFA9
21:15Guanyador FFA6Guanyador FFA42FFA10
22:15Guanyador FFA7Guanyador FFA11FFA11
22:15Guanyador FFA8Guanyador FFA22FFA12

Dissabte 6 d' Agost – semifinals

HORARILOCALVISITANTCAMP
21:15Guanyador FFA9Guanyador FFA101
21:15Guanyador FFA.11Guanyador FFA.122

Diumenge 7 d' Agost – final

HORARIFASEFINALCAMP
20:15Tercer i quart classificat1
21:15GRAN FINAL1

—-

lexus

DEIXA UNA RESPOSTA

Si us plau escriure el teu comentari:
Introduïu aquí el vostre nom