Oficial: La Sub-15 Valenta per al Campionat d'Espanya

LaFederació de Futbol de la Comunitat Valenciana ha hecho pública la lista oficial de jugadoras convocadas por laSelecció Valenciana Valenta sub15 de futbol para la primera fase delen el sentit que tot i ser un o dos els clubs procedents de de Espanya aL' Alcúdia.

Uge Soto ha citado a estas 18 jugadoras que se medirán aAndalusia i aCantàbria en el Camp Municipal ‘Els Arcs’ de L' Alcúdia el 16 i 17 de desembre.

Horaris i camps

Els dos camps de futbol del Poliesportiu Els Arcs acolliran els vuit partits del Grup B en aquesta primera fase en ambdues categories, sub-15 i sub-17.

MarzochinniMartins grill glovo

🔹 dissabte 16 de desembre

  • 10:00 Andalusia 🆚 Selecció València sub15 (CAMP 1)
  • 10:00 Cantàbria 🆚 Castella-la Manxa sub-15 (CAMP 2)
  • 12:15 Andalusia 🆚 Selecció València sub17 (CAMP 1)
  • 12:15 Cantàbria 🆚 Castella-la Manxa sub-17 (CAMP 2)

🔸 diumenge 17 de desembre

  • 10:00 Selecció Valenciana sub15 🆚 Cantàbria (CAMP 1)
  • 10:00 Castella-la Manxa 🆚 Andalusia sub15 (CAMP 2)
  • 12:15 Selecció Valenciana sub17 🆚 Cantàbria (CAMP 1)
  • 12:15 Castella-la Manxa 🆚 Andalusia sub-17 (CAMP 2)
Uge Soto, seleccionadora autonómica sub-15.

sub15 Valenta

SELECCIÓ VALENCIANA VALENTA SUB-15
DIMARTS 12 DE DICIEMBRE 15.30H
CAMP "MIGUEL MONLEÓN” DE PICASSENT (VALÈNCIA)
ENTRENAMENT 16.30H
VI CAMPEONATO NACIONAL SELECCIONES AUTONÓMICAS
FEMENINAS SUB-15
DIVENDRES 15 DE DICIEMBRE 09.30H
CAMPO MUNICIPAL “ELS ARCS” DE L’ ALCÚDIA (VALÈNCIA)
ENTRENAMIENTO 10.00H
CONVOCATÒRIA OFICIAL
VICTÒRIA VICENT FRANCH VILLARREAL C.F., TRIST
BALMA VILLAMARIN AGUIRRE VILLARREAL C.F., TRIST

MAITE YATSENKO ASENSI C.D.B. SIA MASSANASSA
CANDELA LOPEZ SEGOVIA VALENCIA FEMINAS C.F.
ADRIANA BARAJA PARDO VALENCIA FEMINAS C.F.
ADRIANA MARIN RODRIGO VALENCIA FEMINAS C.F.
PAULINA MOUKTAR VALENCIA FEMINAS C.F.
CLAUDIA TENDILLO BERNABE VALENCIA FEMINAS C.F.
NATALIA BENEDICTE FUSTER U.D. QUART DE POBLET
MIREIA RIUS MARTINEZ MISLATA C.F.
PAULA FERNANDEZ PARDO LEVANTE U.D., TRIST
VALERIA AVENDAÑO LOPEZ LEVANTE U.D., TRIST
BELEN GONZALEZ ALCAZAR LEVANTE U.D., TRIST
DANIELA GARCIA ANDUJAR LEVANTE U.D., TRIST
IRENE A. SOLER CASTILLO LEVANTE U.D., TRIST
NEREA TRIVIÑO CABRERA LEVANTE U.D., TRIST
CANDELA GALVEZ IBAÑEZ ELCHE C.F., TRIST
ANA GALVEZ SALINAS ELCHE C.F., TRIST
Seleccionadora: Eugenia Soto Cerdán

DEIXA UNA RESPOSTA

Si us plau escriure el teu comentari:
Introduïu aquí el vostre nom