Resultats de LaLiga Promises

Resultats de la XXXI edició de LaLiga Promises a l'Estadi de la Ceràmica de Vila-real. els 20 equips alevins sub12 dels clubs de la primera divisió de LaLiga jugaran aquest prestigiós torneig durant el cap de setmana.

STOP AL FOC
HORAPARTITRESULTAT
10:00CADIS CF – RCD MALLORCA1 – 1
 (1-0) Dani(1-1) Antala
10:00VALÈNCIA CF – ESPORTIU ALAVÉS4 – 0
 (1-0) Ferran
(2-0) Sergio
(3-0) David Ruiz
(4-0) David Ruiz
10:30REIAL SOCIETAT – RC CELTA0 – 3
 (0-1) Adri
(0-2) Adri
(0-3) Nico
10:30RAIG VALLECANO – CLUB ATLÈTIC3 – 0
 (1-0) polit
(2-0) Àlex
(3-0) polit
11:00REIAL BETIS – UD LES PALMES1 – 1
 (1-1) Jesús (0-1) Izan
11:00GETAFE CF – UD ALMERIA0 – 1
 (0-1) Gonzalo
11:30GIRONA FC – GRANADA CF1 – 2
 (1-1) Khalifa (0-1) Roberto
(1-2) Roberto
11:30SEVILLA CF – CA OSASUNA3 – 1
 (1-0) Ángel
(2-0) Ángel (2-1) Mikel
(3-0) Ángel
12:00REIAL MADRID – RCD MALLORCA2 – 0
 (1-0) Duar-te
(2-0) Pablo
12:00VALÈNCIA CF – CADIS CF1 – 0
 (1-0) Revert
12:30VILLARREAL CF – RAIG VALLECANO1 – 1
 (1-0) Iker (1-1) Ronny
12:30REIAL SOCIETAT – CLUB ATLÈTIC0 – 1
 (0-1) Marcos
13:00FC BARCELONA – REIAL BETIS1 – 0
 (1-0) Fode
13:00GETAFE CF – UD LES PALMES3 – 1
 (1-0) Rodera
(2-0) Rodera
(3-0) Aitor(3-1) Izan

HORAPARTITRESULTAT
17:00VILLARREAL CF – CLUB ATLÈTIC2 – 0
 (1-0) Anomenada
(2-0) Mario
17:00ESPORTIU ALAVÉS – RCD MALLORCA5 – 0
 (1-0) Enei
(2-0) Ayllón
(3-0) Ayllón
(4-0) Hernández
(5-0) Hernández
17:30ATLÈTIC DE MADRID – CA OSASUNA4 – 2
 (1-0) Daniel
(2-0) Emir
(3-0) Emir
(4-0) Pedro(1-1) Duc
(4-2) Duc
17:30SEVILLA FC – GIRONA FC1 – 1
 (1-1) Adam(0-1) Kike
18:00FC BARCELONA – UD LES PALMES3 – 0
 (1-0) Fode
(2-0) Alan
(3-0) David
18:00RAIG VALLECANO – RC CELTA1 – 0
 (1-0) Adri
18:30REIAL MADRID – CADIS CF2 – 0
 (1-0) Samuel
(2-0) Íñigo
18:30REIAL BETIS – UD ALMERIA1 – 1
 (1-0) Jorge(1-1) Van aaron
19:00VILLARREAL CF – RC CELTA4 – 0
 (1-0) Anomenada
(2-0) Iker
(3-0) Sergi
(4-0) Enrique
19:00SEVILLA FC – GRANADA CF3 – 0
 (1-0) Adam
(2-0) Ángel
(3-0) Adam
19:30ATLÈTIC DE MADRID – GIRONA FC1 – 0
 (1-0) Pedro
20:00REIAL MADRID – ESPORTIU ALAVÉS5 – 1
 (1-0) Duar-te
(2-0) Duar-te
(3-0) Rubén
(4-0) Duar-te
(5-1) Mateo(4-1) Enei

DISSABTE 8 DE JUNY – JORNADA MATÍ – (FASE DE GRUPS)

HORAPARTITRESULTATEMISSIÓ TVSTREAMING
10:00VALÈNCIA CF – RCD MALLORCA1 – 0GOLLaLigaTV
 (1-0) Ferran
10:00REIAL SOCIETAT – RAIG VALLECANO0 – 0NONO
 
10:30ATCO. MADRID – GRANADA CF0 – 0GOLLaLigaTV
 
10:30CA OSASUNA – GIRONA FC0 – 2NONO
 (0-1) Khalifa
(0-2) Khalifa
11:00FC BARCELONA – UD ALMERIA6 – 1GOLLaLigaTV
 (1-0) Fode
(2-0) Hugo
(3-0) Fode
(4-1) Derek
(5-1) Derek
(6-1) Àlex(3-1) Leo
11:00REIAL BETIS – GETAFE CF2 – 2NONO
 (1-0) Àlex
(2-2) Àlex(1-1) Nico
(1-2) Rodera
11:30VILLARREAL CF – REIAL SOCIETAT3 – 0GOLLaLigaTV
 (1-0) Enrique
(2-0) Aarón
(3-0) Aarón
11:30CADIS CF – ESPORTIU ALAVÉS0 – 1NONO
 (0-1) Ander
12:00ATLETIC DE MADRID – SEVILLA FC1 – 2GOLLaLigaTV
 (1-0) Emir(1-1) Miranda
(1-2) Ángel
12:00CLUB ATLÈTIC – RC CELTA0 – 5NONO
 (0-1) Mario
(0-2) Adri
(0-3) Nico
(0-4) Mario
(0-5) Mario
12:30FC BARCELONA – GETAGE CF2 – 0GOLLaLigaTV
 (1-0) Fode
(2-0) Hugo
12:30CA OSASUNA – GRANADA CF4 – 0NONO
 (1-0) Martín
(2-0) Martín
(3-0) Duc
(4-0) Aleks
13:00REIAL MADRID – VALÈNCIA CF0 – 0GOLLaLigaTV
 
13:00UD LES PALMES – UD ALMERIA2 – 0NONO
 (1-0) Izan
(2-0) Iker

Classificació Grup A

PàgClubPJGEPàgFCPt
1Reial Madrid CF43109110
2València CF43106010
3Esportiu Alavés4202796
4Cadiz CF4013151
4RCD Mallorca4013191

Classificació Grup B

PàgClubPJGEPàgFCPt
1Vila-real CF431010110
2Rayo Vallecano4220518
3Celta de Vigo4202856
4Club Atlètic41031103
5Reial Societat4013071

Classificació Grup C

1FC Barcelona440012112
2Getafe CF4112564
3UD Almeria4111374
UD Las Palmas4112474
4real Betis4031453

Classificació Grup D

PàgClubPJGEPàgFCPt
1Sevilla FC43109310
2Al Madrid4211747
3Girona FC4112454
4Granada CF4112284
5CA Osasuna4103793

DISSABTE 8 DE JUNY – JORNADA TARDA – (QUARTS DE FINAL)

HORAPARTITRESULTATEMISSIÓ TVSTREAMING
18:00QUARTS DE FINAL 1 (Vila-real CF – València CF)0 – 0GOLLaLigaTV
 penaltis 2 – 3
18:30QUARTS DE FINAL 2 (Sevilla FC – Getafe CF)2 – 0GOLLaLigaTV
 (1-0) Ángel
(2-0) Adam
19:00QUARTS DE FINAL 3 (FC Barcelona – Atlètic de Madrid)0 – 4GOLLaLigaTV
 (0-1) Emir
(0-2) Pedro
(0-3) 
(0-4) Emir
19:30QUARTS DE FINAL 4 (Reial Madrid – Rayo Vallecano)2 – 2GOLLaLigaTV
 (1-1) Duar-te
(2-1) Íñigo(0-1) Ronny
(2-2) Adri
Penaltis 0-2


DIUMENGE 9 DE JUNY – JORNADA MATÍ – (SEMIFINAL I FINAL)

HORAPARTITRESULTATEMISSIÓ TVEMISSIÓ TV
10:00SEMIFINAL 1 (València CF – Rayo Vallecano)3 – 2GOLLaLigaTV
 (1-0) Revert
(2-1) Revert
(3-1) Revert(1-1) Adri
(3-2) Nieto
10:45SEMIFINAL 2 (Sevilla FC – Atlètic de Madrid)2 – 2GOLLaLigaTV
 (1-0) Miranda
(2-0) Daniel
Penaltis 5-4(2-1) Emir
(2-2) Mario
12:30(3º/4º LLOC) Atlètic de Madrid – Rayo Vallecano0 – 0GOLLaLigaTV
 Penaltis 6-5
13:00FINAL (Sevilla FC – València CF)0 – 3GOLLaLigaTV
 (0-1) Sergio
(0-2) Carles
(0-3) Sergio
13:50CERIMÒNIA DE LLIURAMENT DE PREMIS – 

* Durada partits Fase de Grup, Quarts de Final i 3º/4º lloc: 12 minuts per part + 3 minuts de descans.
En total 27 minuts per partit


  • Durada partits Semifinals: 15 minuts per part + 5 minuts de descans. En total 35 minuts per partit
  • Durada partit Final: 20 minuts per part + 10 minuts de descans. En total 50 minuts per partit
  • Cerimònia lliurament de premis: 10 minuts