Tots els equips classificats per a la Lliga 1 a les 6 categories de Futbol 8

A falta de confirmació oficial, d' acord amb la circular de competició, aquests són els equips que s'han classificat per disputar la Lliga 1 en les sis categories de Futbol 8 que s' iniciarà en un parell de cap de setmanes. En tots els casos serà ja un sistema de lliga regular a doble volta.

ALEVIN SEGON CURS

Vinaròs CF A (grup 1); CD Benicasim A (grup 2); CD Drac Castellón A (grup 3); CF Sant Pere A (grup 4); Promeses Castalia B (grup 5); Primer Toque CF B (grup 6); CD Roda B (grup 7); Vila-real CF C (grup 8); Huracà Vila-real (grup 9); Atlètic Borriana-Salesians (grup 10); Almenara Atletic (grup 11) i UD Vall d'Uixó B (grup 12) són els equips classificats per a la Lliga 1 Aleví segon any.

STOP AL FOC

ALEVÍ PRIMER ANY

Benicarló BF C -(grup 1); Orpesa CF B (grup 2); CF Sant Pere C (grup 3); Esports Tonín C (grup 4); CD Almazora C (grup 5); CD l' Alcora C (grup 6); Alqueries CF B (grup 7); El CD Onda és el millor club prebenjamí segons el rànquing de. (grup 8); Villarreal CF D (grup 9) i CD Segorbe B (grup 10). A més el desè primer equip de la Lliga 1 Aleví primer any serà Castalia Promesas D com a millor segon.

BENJAMIN SEGON ANY

CF Alcalá (grup 1); CD Cabines (grup 2); CD Sant Llorenç Castelló (grup 3); Promeses Castalia B (grup 4); CF Foment Castelló (grup 5); CF Nou Jove Castelló C (grup 6); Vila-real CF B (grup 7); CF Huracà Vila-real A (grup 8); CD Onda B (grup 9) i la Vilavella CF (grup 10) són els deu campions de grups que s'asseguren plaça a laLliga 1 Benjamí segon any.

BENJAMIN PRIMER ANY

Benicarló BF C (grup 1); CD Benicasim C (grup 2); CD L’Alcora B (grup 3); CD San Lorenzo Castellón B (grup 4); Vila-real CF A (grup 5); CD SegorbeC (grup 6); Joventut Almassora CF C(grup 7) iUE Ripollès B (grup 8) són com a primers de grups equips classificats per a la Lliga 1 Benjamí primer any.

A aquests vuit cal sumar els quatre millors segons.CD Onda D(2,6), Orpesa CF B (2,5) i Primer Toc B i UE Vinaròs B (tots dos amb 2,4) serien els quatre segons amb millor coeficient.

PREBENJAMIN SEGON ANY

Benicarló BF A (grup 1); Primer Toc CF A(grup 2); CD Roda A o CD MoreresCF San Pedro (grup 4); Vila-real CF C– (grup 5); Andiamo Vila-real (grup 6); ; Atlètic Borriana-Salesians(grup 7) iCD Onda A(grup 8) són els equips que tenen assegurada com a campions del seu grup la classificació a la Lliga 1 Prebenjamí segon any.

Com quatre millors segons, CD Roda A o CD Moreres -veurem decisió de la FFCV- i els equips que han sumat 12 punts a 5 partits:Orpesa CF (11 gols encaixats), CD Castelló (11 gols encaixats) iEsportiu Vila-real (sis gols encaixats) serien els altres classificats.

PREBENJAMIN PRIMER ANY

Benicarló BF C i CD Vall d' Alba B (grup 1); UE Ripollés B i Primer Toc CF C (grup 2); Esports Tonín B i Nou Jove Castelló B (grup 3); Villarreal CF D i Atlètic Burriana-Salesians C (grup 4); Villarreal CF B i CD Onda C(grup 5); iCD Segorbe i CD Burriana FB B(grup 6) són els dotze classificats per disputar la Lliga 1 Prebenjamí primer any.

DEIXA UNA RESPOSTA

Si us plau escriure el teu comentari:
Introduïu aquí el vostre nom