Tots els partits de l'Eurocopa 2024

Aquests són els horaris de tots els partits de l'Eurocopa 2024 que es disputa a Alemanya des d'aquest divendres 14 de juny.

FASE DE GRUPS:

– divendres 14 de juny de 2024:

grup A: ALEMANYA – ESCÒCIA (21.00 hores/Munic)

STOP AL FOC

– dissabte 15 de juny de 2024:

grup A: HONGRIA – SUÏSSA (15.00 hores/Colònia)

grup B: ESPANYA– CROÀCIA (18.00 hores/Berlín)

grup B: ITÀLIA – ALBÀNIA (21.00 hores/Dortmund)

– diumenge 16 de juny de 2024:

Grup D: POLÒNIA – PAÏSOS BAIXOS (15.00 hores/Hamburg)

grup C: ESLOVÈNIA – DINAMARCA (18.00 hores/Stuttgart)

grup C: SÈRBIA – ANGLATERRA (21.00 hores/Gelsenkirchen)

– Dilluns 17 de juny de 2024:

Grup E: ROMANIA – UCRAÏNA (15.00 hores/Munic)

Grup E: BÈLGICA – ESLOVÀQUIA (18.00 hores/Frankfurt)

Grup D: ÀUSTRIA – FRANÇA (21.00 hores/Dusseldorf)

– Dimarts 18 de juny de 2024:

Grup F: TURQUIA – GEÒRGIA (18.00 hores/Dortmund)

Grup F: PORTUGAL – REPÚBLICA TXECA (21.00 hores/Leipzig)

– SANTA BÁRBARA PLATGES D’ALBORAIA C.F 19 de juny de 2024:

grup B: CROÀCIA – ALBÀNIA (15.00 hores/Hamburg)

grup A: ALEMANYA – HONGRIA (18.00 hores/Stuttgart)

grup A: ESCÒCIA – SUÏSSA (21.00 hores/Colònia)

– Finalitzant el 20 de juny de 2024:

grup C: ESLOVÈNIA – SÈRBIA (15.00 hores/Munic)

grup C: DINAMARCA – ANGLATERRA (18.00 hores/Frankfurt)

grup B: ESPANYA– ITÀLIA (21.00 hores/Gelsenkirchen)

– divendres 21 de juny de 2024:

Grup E: ESLOVÀQUIA – UCRAÏNA (15.00 hores/Dusseldorf)

Grup D: POLÒNIA – ÀUSTRIA (18.00 hores/Berlín)

Grup D: PAÏSOS BAIXOS – FRANÇA (21.00 hores/Leipzig)

– dissabte 22 de juny de 2024:

Grup F: GEÒRGIA – REPÚBLICA TXECA (15.00 hores/Hamburg)

Grup F: TURQUIA – PORTUGAL (18.00 hores/Dortmund)

Grup E: BÈLGICA – ROMANIA (21.00 hores/Colònia)

– diumenge 23 de juny de 2024:

grup A: SUÏSSA – ALEMANYA (21.00 hores/Fràcfoort)

grup A: ESCÒCIA – HONGRIA (21.00 hores/Stuttgart)

– Dilluns 24 de juny de 2024:

grup B: ALBÀNIA – ESPANYA (21.00 hores/Dusseldorf)

grup B: CROÀCIA – ITÀLIA (21.00 hores/Leipzig)

– Dimarts 25 de juny de 2024:

Grup D: PAÏSOS BAIXOS – ÀUSTRIA (18.00 hores/Berlín)

Grup D: FRANÇA – POLÒNIA (18.00 hores/Dortmund)

grup C: ANGLATERRA – ESLOVÈNIA (21.00 hores/Colònia)

grup C: DINAMARCA – SÈRBIA (21.00 hores/Munic)

– SANTA BÁRBARA PLATGES D’ALBORAIA C.F 26 de juny de 2024:

Grup E: ESLOVÀQUIA – ROMANIA (18.00 hores/Fràcfoort)

Grup E: UCRAÏNA – BÈLGICA (18.00 hores/Stuttgart)

Grup F: GEÒRGIA – PORTUGAL (21.00 hores/Gelsenkirchen)

Grup F: REPÚBLICA TXECA – TURQUIA (21.00 hores/Hamburg)

VUITENS DE FINAL

– dissabte 29 de juny de 2024:

37. 1º A – 2º C (21.00 hores/Dortmund)

38. 2º A – 2º B (18.00 hores/Berlin)

– diumenge 30 de juny de 2024:

39. 1º B – 3º A/D/E o F (21.00 hores/Colònia)

40. 1º C – 3º D/E o F (18.00 hores/Gelsenkirchen)

– Dilluns 1 de juliol de 2024:

41. 1º F – 3º A/B/C (21.00 hores/Frankfurt)

42. 2º D – 2º E (18.00 hores/Dusseldorf)

– Dimarts 2 de juliol:

43. 1º E – 3º A/B/C o D (18.00 hores/Munic)

44. 1º D – 2º F (21.00 hores/Leipzig)

QUARTS DE FINAL

– divendres 5 de juliol de 2024:

45. Guanyador del 39 – Guanyador del 37 (18.00 hores/Stuttgart)

46. Guanyador del 41 – Guanyador del 42 (21.00 hores/Hamburg)

– dissabte 6 de juliol de 2024:

47. Guanyador del 43 – Guanyador del 44 (21.00 hores/Berlín)

48. Guanyador del 40 – Guanyador del 38 (18.00 hores/Dusseldorf)

SEMIFINALS

– Dimarts 9 de juliol de 2024:

Guanyador del 45 – Guanyador del 46 (21.00 hores / Munic)

– SANTA BÁRBARA PLATGES D’ALBORAIA C.F 10 de juliol de 2024:

Guanyador del 47 – Guanyador del 48 (21.00 hores / Dortmund)

FINAL

– diumenge 14 de juliol de 2024:

Guanyador primera semifinal – guanyador segona semifinal (21.00 hores / Berlín).