Ja coneixem els 32 classificats a La Nostra Copa

Es van disputar les dues eliminatòries pendents dels trenta-dosaus de final de la Nostra Copa en què jugava l'únic equip de Segona Regional viu a la competició, Club Costa City ilicitano. En aquesta ronda ja van caure els altres dues Segones, Gimnàtic Sant Vicente CF i UD La Coca-Aspense.

Va tornar a donar la sorpresa el Club Costa City en guanyar per 1-0 al CFE Il·licitana Raval de Preferent, un gol al minut 65 de Javier López va donar la passada als 16 de final.

El Club Costa City ha aconseguit passar cinc rondes de la Nostra Copa, milita al grup 14 de la Segona Regional, actualment és el segon classificat a 4 punts del líder l'Elx Dream CF, amb només un partit perdut a la lliga.

A l'altra eliminatòria, elCD Dénia va vèncer1-4 al At Benidorm CD en el Guillermo Amor, tot i que els locals es van avançar al marcador amb un gol al minut 5.

PrfF.C. AT. BENIDORM1 - 4C.D. DÉNIAPrf
CLUB COSTA CITY «A»1 - 0C.F.E. IL-LICITANA RAVALPrf

Equips Classificats 6è Ronda – 1/16 de final

Avui tindrà lloc el sorteig de les eliminatòries de 1/16 de final segons va informar la Federació.

les eliminatòries se seguiran disputant a partit únic, seguint el criteri de proximitat geogràfica enfrontaments entre equips de superior i inferior categoria, i sempre tenint en compte que les eliminatòries es disputaran al terreny de joc de l'equip que competeixi en menor categoria a la present temporada.

Només estan classificats tres equips que no són de Preferent; un Segona Regional, elClub Costa City; i dues primeres, Sp Mislata UF i CD Llosa.

Aquests són els equips classificats:

PrfC.D. CABANESCS
PrfC.D. L’ALCORACS
PrfC.D. ALMAZORA «A»CS
PrfC.D. BURRIANA «A»CS
PrfU.D. VALL DE UXÓ «A»CS
PrfU.D. PUZOLVLC
PrfALBORAYA U.D.VLC
PrfC.F. AT. MONCADENSVLC
PrfSAN ANTONIO DE BENAGÉBER C.F. «A»VLC
PrfVILAMARXANT C.F.VLC
SP. MISLATA U.F..VLC
PrfU.D. QUART DE POBLETVLC
PrfC.D. UTIELVLC
PrfC.D. BUÑOLVLC
PrfU BENETÚSSER-FABARAVLC
PrfSD SUECAVLC
PrfPAIPORTA CFVLC
PrfHI HA. ALBERICVLC
PrfCF GANDIAVLC
PrfC.F.U.E. TAVERNES DE LA VALLDIGNAVLC
PrfCD L’ALCÚDIA DE CRESPINSVLC
C.D. LLOSAVLC
PrfONTINYENT 1931 C.F.VLC
PrfU.D. RAIG IBENSEALC
PrfC.F.U.D. CALPE «A»ALC
PrfC.D. DÉNIAALC
PrfUNIVERSITAT D’ALACANTALC
CLUB COSTA CITY «A»ALC
PrfCREVILLENT ESPORTIUALC
PrfASPE U.D. «A»ALC
PrfC.D. ALMORADÍALC
PrfFB REGULAR CFALC

Apartir de vuitens de final es realitzarà sorteig pur d'ordre de joc i enfrontaments,
sortejant-se d'igual manera les cruïlles fins a la final.

lexus

DEIXA UNA RESPOSTA

Si us plau escriure el teu comentari:
Introduïu aquí el vostre nom