CD Toní, a un partit de la segona fase de la Copa Federació Benjamí 2n any

Es va disputar en primer lloc la fase de grups on cada equip va disputar tres partits, finalitzada aquesta fasees van classificar en la categoria d' 1º any 12 equips per als quarts de final, els tres primers de cada grup. Es van jugar 6 eliminatòries de quarts de final en les quals els guanyadors es van calsificar per a les semifinals del mes de maig.

Pel que fa aa la categoria de 2º any, amb 5 grups de 4 equips, después de la fase de grupospasaron los tres primeros clasificados de cada grupo, más los mejores cuartos. Se jugaron los octavos de final en la que no entraron los primeros de cada grupo y el mejor segundo, jugando el resto de equipos clasificados 6 nombre de jornades igual o superior al. Los cuarto de final los jugarón los ganadores de estaronda de octavos contra los equipos exentos en octavosclassificant-se per a semis 6 equips.

Aquests són els resultats de les eliminatòries:

STOP AL FOC

Benjamí 2º any

Vuitens de final

UD ALZIRA «A»8   –   0FBCD CATARROJA «B»
JP SPORT CLUB «A»1   –   4CD ACER «A»
TAVERNES BLANQUES CF «A»3   –   0RAFELBUNYOL CF «C»
CD UTIEL «A»5   –   1FB SAGUNT «A»
ALBORAYA UD «E»0(Pàg)   –   0LES SITGES CF PROMISES VALÈNCIA «A»
CD TONIN «A»6   –   1CRACKS CF «C»

Quarts de final

SPORTING XIRIVELLA «B»2   –   0CD TONIN «A»
MISLATA CF «A»2   –   0ALBORAYA UD «E»
COL·LEGI SALGUI EDE «A»3(Pàg)   –   3CD UTIEL «A»
SPORTING XIRIVELLA «D»0   –   1TAVERNES BLANQUES CF «A»
FBCD CATARROJA «E»1   –   2CD ACER «A»
RAYO BENIMACLET «A»0   –   9UD ALZIRA «A»

Benjamí 1º any

Quarts de final

CF INTER SAN JOSE «B»10   –   0ROVELLA MISLATA «B»
COL·LEGI SALGUI EDE «B»7   –   1UD BARRIO DEL CRISTO «B»
TORRELEVANTE CF «E»0   –   3RAFELBUNYOL CF «B»
TORRENT CF «G»1   –   6UD BETERA «C»
TORRENT CF «B»7   –   1TORREFIEL ACE «C»
CF GANDIA «B»6   –   0FBCD CATARROJA «G»

Equipos Clasificados quinta jornada

5º Jornada Categoría Benamín XIII Copa Federación
Classificats 1 jornada benjamí

Estos son los equipos clasificados en la quinta jornada para las semifinales:

Classificats Benjamí 2º any

SPORTING XIRIVELLA «B»
MISLATA CF «A»
COL·LEGI SALGUI EDE «A»
TAVERNES BLANQUES CF «A»
CD ACER «A»
UD ALZIRA «A»
Sporting Xirvella B
Sporting Xirivella
Mislata CF A
CFB CIUTAT DE VALENCIA «A»
Col·legi Salgui A
CD Don Bosco A
Tavernes Blanques CF A
Torrefiel ACE B
CD Acer B
Sporting Xirivella
UD Alzira A
ATC. AMISTAT «A»

Classificats Benjamí 1º any

CF INTER SAN JOSE VALENCIA «B»
COL·LEGI SALGUI EDE «B»
RAFELBUNYOL CF «B»
UD BETERA «C»
TORRENT CF «B»
CF GANDIA «B»
inter San José B
CF INTER SAN JOSE VALENCIA «B»
Col·legi Salgui B
COL·LEGI SALGUI EDE «B»
Rafelbuñol cf B
Rafelbunyol «B»
UD Bétera C
UD BETERA «C»
Torrent CF B
Torrent CF «B»
Torrent CF B
CF Gandia «B»