La jornada desena en Autonòmica Cadet ha deixat la primera derrota del líder, l'Elx CF, a València enfront del CD El Rumbo. Se situa d'aquesta manera el València CF a només un punt, amb l'Alboraya UD, tercer, i el Villarreal CF, quart, a vuit punts després d'imposar-se 0-1 al Fundació València CF. El derbi de la capital de la Plana entre Primer Toque CF i CD Castellón va deixar un empat a un. En partit en zona de descens l'Elda Unió va vèncer a domicili Patacona 1-2.
Jornada 10(19-11-2023) | |||||
---|---|---|---|---|---|
C.F. Fundació VCF "A" | 0 | – | 1 | Vila-real C.F. "A” | |
Alboraya U.D. "A" | 3 | – | 0 | C.F. La Nucia "A” | |
U.D. Alzira "A" | 2 | – | 0 | S.C.D. Intangco "A” | |
Patacona C.F. "A" | 1 | – | 2 | Elda Unión Cableworld C.F "A” | |
C.D. El Rumb "A" | 2 | – | 1 | Elx C.F. "A” | |
Kelme C.F. "A" | 0 | – | 1 | Col. Salgui E.D.E. "A” | |
Llevant U.D. "A" | 3 | – | 0 | Torrent C.F. "A” | |
Primer Toque C.F. "A" | 1 | – | 1 | C.D. Castellón “A” | |
València C.F. "A" | 3 | – | 0 | C.F. Inter San José Valencia “A” |
AUTONÒMICA CADET | Partits | gols | Últims | Sanció | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
punts | J. | G. | E. | Pàg. | F. | C. | punts | ||||
1 | Elx C.F. "A” | 27 | 10 | 9 | 0 | 1 | 19 | 2 | G G G G P | 0 | |
2 | València C.F. "A” | 26 | 10 | 8 | 2 | 0 | 35 | 5 | G E G E G | 0 | |
3 | Alboraya U.D. "A” | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 18 | 8 | G P G G G | 0 | |
4 | Vila-real C.F. "A” | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 26 | 9 | P G G E G | 0 | |
5 | C.F. Fundació VCF "A” | 18 | 10 | 6 | 0 | 4 | 21 | 13 | P G G G P | 0 | |
6 | C.D. El Rumb "A” | 18 | 10 | 6 | 0 | 4 | 15 | 11 | G P G P G | 0 | |
7 | Llevant U.D. "A” | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 18 | 8 | G E P P G | 0 | |
8 | C.D. Castellón “A” | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 16 | 14 | E G G G E | 0 | |
9 | Col. Salgui E.D.E. "A” | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 | 15 | P E G G G | 0 | |
10 | Torrent C.F. "A” | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 9 | 12 | E E P P P | 0 | |
11 | C.F. Inter San José Valencia “A” | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 18 | P G G G P | 0 | |
12 | Kelme C.F. "A” | 12 | 10 | 4 | 0 | 6 | 9 | 20 | P P P G P | 0 | |
13 | U.D. Alzira "A” | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 20 | E E P G G | 0 | |
14 | C.F. La Nucia "A” | 9 | 10 | 3 | 0 | 7 | 5 | 19 | G P P P P | 0 | |
15 | S.C.D. Intangco "A” | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | 21 | G G P P P | 0 | |
16 | Elda Unión Cableworld C.F "A” | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 18 | P P P P G | 0 | |
17 | Patacona C.F. "A” | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 21 | E E P P P | 0 | |
18 | Primer Toque C.F. "A” | 2 | 10 | 0 | 2 | 8 | 6 | 26 | P P P P E | 0 |