Primer Toc CF i Joventut Almassora CF, igualat a punts amb l'Athletic Massamagrell, lideren la taula en els grups 1 i 2 de Primera Cadet, respectivament. En el Grup 1, els taronges es van imposar a Cabanes 3-6 i es queden com a líders en solitari després de l'empat entre CD Roda B i Promesas Castalia. El CE Vila d'Onda va sorprendre el CF Rafalafena, quart, seguit de prop per CF Sant Pere i UE Vinaròs que es va veure superat pel Benicarló BF B en el derbi del Maestrat (foto).
En el Grup II, derrota del CD Almazora A a casa davant Patacona C que l'allunya de la plaça d'ascens directe. Joventut Almassora va vàncer per la mínima a l'Alqueries CF 2-3. Els tres últims classificats -posició d'ascens- són per a equips de Castelló.
Jornada 6(05-11-2023) | |||||
---|---|---|---|---|---|
C.F. Benicarló B.F. "B" | 2 | – | 0 | HUH. Vinaròs C.F. "A” | |
C.F. Sant Pere "A" | 6 | – | 0 | C.D. Sant Llorenç de Castelló "A” | |
HI HA. Vila d'Onda "A" | 2 | – | 1 | C.F. Rafalafena de Castelló "A” | |
C.F. Torreblanca | 1 | – | 2 | C.D. Almassora "B” | |
U.D. Vall d'Uxó "B" | 2 | – | 1 | C.F. Nou Jove Castelló “A” | |
C.D. Cabanes | 3 | – | 6 | Primer Toque C.F. "C” | |
C.D. Roda "B" | 2 | – | 2 | C.F. Promeses Castalia "A” | |
C.D. Vall D’Alba | 9 | – | 1 | C.D. Moreres |
PRIMERA CADET GRUP 1 | Partits | gols | Últims | Sanció | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
punts | J. | G. | E. | Pàg. | F. | C. | punts | ||||
1 | Primer Toque C.F. "C” | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 20 | 4 | G G G G G | 0 | |
2 | C.D. Roda "B” | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 26 | 2 | G G G G E | 0 | |
3 | C.F. Promeses Castalia "A” | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 28 | 6 | G G G G E | 0 | |
4 | C.F. Rafalafena de Castelló "A” | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 6 | E G G G P | 0 | |
5 | C.F. Sant Pere "A” | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | 12 | P G G P G | 0 | |
6 | HUH. Vinaròs C.F. "A” | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | E P G G P | 0 | |
7 | U.D. Vall de Uxó “B” | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 20 | 7 | G G P P G | 0 | |
8 | HI HA. Vila d’Onda “A” | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 11 | P P P G G | 0 | |
9 | C.F. Nou Jove Castelló “A” | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | E P G G P | 0 | |
10 | C.D. Vall D’Alba | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 11 | P G P P G | 0 | |
11 | C.F. Benicarló B.F. "B” | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | E P P G G | 0 | |
12 | C.D. Almassora "B” | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 14 | E G P P G | 0 | |
13 | C.F. Torreblanca | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 18 | G P P P P | 0 | |
14 | C.D. Cabanes | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11 | 23 | P P G P P | 0 | |
15 | C.D. Sant Llorenç de Castelló "A” | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 14 | E P P P P | 0 | |
16 | C.D. Moreres | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 52 | P P P P P | 0 |
Jornada 6 PRIMERA CADET GRUP 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
C.F. A. Borriana – Salesians "B" | 2 | – | 3 | U.D. Vall d'Uxó "C” | |
C.F. Promeses Castalia "B" | 1 | – | 3 | C.D. Roda "C” | |
El Puig C.E.. "A" | 1 | – | 4 | Ath. Massamagrell C.F. "A” | |
La Vilavella C.F. | 2 | – | 0 | C.D. Acero “B” | |
Esportiu Vila-real "B" | 0 | – | 0 | U.D. Puçol "A” | |
C.D. Almassora "A" | 1 | – | 2 | Patacona C.F. "C” | |
Alqueries C.F. "A" | 2 | – | 3 | C.F. Joventut Almassora "A” | |
C.D.F. Canet "B" | 5 | – | 2 | C.F. Huracà Vila-Real "A” |
PRIMERA CADET GRUP 2 | Partits | gols | Últims | Sanció | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
punts | J. | G. | E. | Pàg. | F. | C. | punts | ||||
1 | Ath. Massamagrell C.F. "A” | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 35 | 7 | G G G G G | 0 | |
2 | C.F. Joventut Almassora "A” | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 28 | 9 | G G G G G | 0 | |
3 | U.D. Puçol "A” | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 6 | 1 | G E G G E | 0 | |
4 | Patacona C.F. "C” | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 21 | 5 | G P E G G | 0 | |
5 | C.D. Roda "C” | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 7 | G P G G G | 0 | |
6 | C.D. Almassora "A” | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 8 | G G G P P | 0 | |
7 | Alqueries C.F. "A” | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 10 | P G G G P | 0 | |
8 | La Vilavella C.F. | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 8 | G P E P G | 0 | |
9 | C.F. Huracà Vila-Real "A” | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 14 | P G P P P | 0 | |
10 | C.D.F. Canet “B” | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 15 | G P P P G | 0 | |
11 | U.D. Vall d'Uxó "C” | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 18 | P P P G G | 0 | |
12 | El Puig C.E.. "A” | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 16 | P G P G P | 0 | |
13 | C.D. Acero “B” | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 12 | 26 | P E E P P | 0 | |
14 | C.F. Promesas Castalia “B” | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | 23 | P E E P P | 0 | |
15 | C.F. A. Borriana – Salesianos “B” | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | 20 | P E P P P | 0 | |
16 | Esportiu Vila-real “B” | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | 26 | P P P P E | 0 |