Lliga Autonòmica

grup 1

Final a 8

  • València CF
  • Elx CF
  • Alboraya UD
  • Col·legi Salgui

Descensos

  • CF Gandía A
  • CD Alcoyano A
  • Benicarló BF A

grup 2

Final a 8

  • Vila-real CF (campió)
  • Llevant UD (subcampió)
  • Hércules CF
  • Fundació València CF

Descensos

  • Elda Unión A
  • Intangco A
  • UD Vall de Uxó

Lliga Preferent Cadet

grup 1

Play-off

  • Primer Toque CF

Descensos

  • UD Vall d' Uxó B (arrossegament)
  • Atlètic Burriana-Salesians A
  • La Creu Pobla Farnals A
  • CF San Pedro A

grup 2

Ascens

  • Tavernes Blanques

Descensos

  • CF Cracks
  • Ribarroja CF
  • A. Vallbonense

grup 3

Ascens

  • Sr. Bosco

Descensos

  • Ciutat de València A
  • A. del Turia CF A
  • UD Quart de Poblet A

grup 4

Play-off

  • Sedaví CF A

Descensos

  • CF Gandía B (arrossegament)
  • UE L’Alcudia A
  • CAE Bellreguard A
  • CF Dragon Force A

grup 5

Ascens

  • CF Arena Alacant A

Descensos

  • Peña Madridista A
  • CFI Alicante A

grup 6

Ascens

  • Club Costa City

Descensos

  • CF Barrio San Gabriel
  • CD Oriol

Primera Ragional Cadete

grup 1

Ascensos

  • UE Vinaròs CF A

Descensos

  • CF Nou Jove Castelló B
  • Nules CF

grup 2

Ascensos

  • CDF Canet A

Descensos

  • UD Vall de Uxó D
  • CD Onda C

grup 3

Ascensos

  • CD El Rumb A

Descensos

  • UD Paterna A
  • CFUD Benicalap A

grup 4

Ascensos

  • CDFB La Eliana A

Descensos

  • Atlético Villar A
  • UD Rocafort A

grup 5

Ascensos

  • C.F. E-1 Valencia A

Descensos

  • Mislata CF A
  • A. Bº La Luz-Xirivella B

grup 6

Ascensos

  • Colegio Salgui B

Descensos

  • CD Apolo A
  • Unión Benetússer

grup 7

Ascensos

  • CF Miramar A

Descensos

  • UD Alginet B
  • Villalonga CF

grup 8

Ascensos

  • Muro

Descensos

  • CD Alcoyano B
  • CF Dragon Force B

grup 9

Ascensos

  • CD El Campello A

Descensos

  • Villajoyosa CF A
  • A. Benidorm CD D

grup 10

Ascensos

  • CD Barri Obrer A

Descensos

  • A. San Blas A
  • CFI Alicante B

grup 11

Ascensos

  • Club Costa Ciutat B

Descensos

  • UD Petrelense A
  • Novelda UDCF A

grup 12

Ascensos

  • Crevillente Deportivo A

Descensos

  • CD Altet A
  • FB Redovan C A

Segunda Ragional Cadete

grup 1

Ascensos

  • CF Torreblanca
  • CD Drac (como uno de los 15 millors segons)

grup 2

Ascensos

  • CD Almassora B

grup 3

Ascensos

  • Primer Toc CF C

grup 4

Ascensos

  • CD Betxí