Finalitzada la primera fase de la XII edició de la Copa Federació en la categoria Benjamí, aquests són els 24 equips classificats en cada categoria.
La jornada de semifinals es disputarà el diumenge 12 de març.
Destaquem alSporting Xirivellaqueha classificat a 3 equips en la categoria de primer any; tambéTorrent CF ha aconseguit classificar tres equips, un de primer any i dos de segon.
ElAlbalat CF ha aconseguit classificar dos equips de segon any.
Classificats categoria aleví
Classificat categoria Aleví >>
Benjamí 2º any
CLUB | JORNADA |
---|---|
ACD SAB «A» | 6ª JORNADA |
ALBALAT CF A | 3ª JORNADA |
ALBALAT CF D | 1ª JORNADA |
ALBORAYA UD «C» | 2ª JORNADA |
AT B LA LLUM XIRIVELLA «A» | 6ª JORNADA |
CD ACERO A | 1ª JORNADA |
CD COLEGIO ALFINACH | 1ª JORNADA |
CD MALILLA «A» | 5ª JORNADA |
CD SALESIANOS BURRIANA «A» | 3ª JORNADA |
CF ATLETICO SEDAVÍ «A» | 4ª JORNADA |
CF GANDIA «A» | 5ª JORNADA |
CF INTER SAN JOSÉ «A» | 3ª JORNADA |
SPORTING BENISSANO «A» | 5ª JORNADA |
COL·LEGI SALGUI EDE «A» | 6ª JORNADA |
ESTIVELLA CF | 4ª JORNADA |
FC BENAGUACIL «A» | 2ª JORNADA |
FS PICASENT «A» | 5ª JORNADA |
FUNDACION VCF «A» | 3ª JORNADA |
LEVANT UD «D» | 5ª JORNADA |
PATACONA CF «A» | 4ª JORNADA |
TORRENT CF «A» | 3ª JORNADA |
UD ALZIRA «A» | 3ª JORNADA |
UDB ALFAFAR «A» | 5ª JORNADA |
UE VALL DELS ALCALANS «A» | 2ª JORNADA |
Benjamí 1º any
EQUIP | JORNADA |
---|---|
ACD SAB «C» | 5ª JORNADA |
ALBORAYA UD «B» | 4ª JORNADA |
ATH MASSAMAGRELL CF | 3ª JORNADA |
Preferent Aleví es posa al dia aquesta setmana amb un Vila-real CF. «D» | 1ª JORNADA |
CD ACER «B» | 2ª JORNADA |
CD EL RUMB «C» | 4ª JORNADA |
CD SALESIANOS BURRIANA «B» | 5ª JORNADA |
CF CRACKS «D» | 2ª JORNADA |
CF INTER SAN JOSÉ «B» | 2ª JORNADA |
CFB CIUTAT DE VALENCIA «C» | 5ª JORNADA |
ESPORTS Tonin «C» | 5ª JORNADA |
SENYOR BOSCO «B» | 1ª JORNADA |
FBCD CATARROJA «C» | 5ª JORNADA |
FUNDACION VCF «B» | 2ª JORNADA |
LEVANT UD «C» | 4ª JORNADA |
PATACONA CF «B» | 2ª JORNADA |
PRIMER TOQUE CF «C» | 4ª JORNADA |
RAFELBUNYOL CF «B» | 4ª JORNADA |
SPORTING XIRIVELLA «C» | 4ª JORNADA |
SPORTING XIRIVELLA «D» | 2ª JORNADA |
SPORTING XIRIVELLA «E» | 5ª JORNADA |
TORREFIEL ACE «C» | 3ª JORNADA |
TORRENT CF «E» | 1ª JORNADA |
TORRENT CF «B» | 3ª JORNADA |