Comença la segona fase a Futbol 8

Aquest cap de setmana comença ja la segona fase en la major part de les lligues de Futbol 8 que van jugar la classificatòria. La web de la Federació de Futbol de la Comunitat Valenciana, en el seu apartat de classificacions, recull ja la composició i calendari de totes les lligues de Futbol 8 a la província de Castelló en la seva segona fase després de la classificatòria.

ALEVIN SEGON CURS

MarzochinniMartins grill glovo
Jornada 1(03-12-23)
C.D. Benicàssim "A"C.D. Drac Castelló "A” 
U.D. Vall d'Uxó "B"C.F. Huracà Vila-Real "A” 
Club Almenara Atlètic "A"C.F. Sant Pere "A” 
C.F. Promeses Castalia "B"Primer Toque C.F. "B” 
C.F. A. Borriana – Salesians "A"Vila-real C.F. "C” 
Vinaròs C.F. "A"C.D. Roda "B”

ALEVÍ PRIMER ANY

Jornada 1(03-12-2023)
Alqueries C.F. "B"C.D. Almassora "C” 
C.F. Promeses Castalia "D"C.D. Lledó 
C.F. Sant Pere "C"C.F. Benicarló B.F. "C” 
C.D. Segorbe "B"Orpesa C.F. "B” 
C.D. L'Alcora "C"Vila-real C.F. "D” 
DescansaEsports Tonín "C”

BENJAMIN SEGON ANY

Jornada 1(03-12-2023)
C.D. Cabanes "A"C.D. Onda "B” 
La Vilavella C.F. "A"C.F. Foment Castelló "A” 
C.D. San Lorenzo de Castellón "A"C.F. Promesas Castalia “B” 
C.F. Nou Jove Castelló "C"C.F. Huracà Vila-Real "A” 
Vila-real C.F. "B"C.F. Alcalà "A”

BENJAMIN PRIMER ANY

Jornada 1(03-12-2023)
C.D. Benicàssim "C"C.D. Onda “D” 
C.F.U.E. Ripollès "B"Primer Toque C.F. "D” 
C.D. Sant Llorenç de Castelló "B"C.F. Joventut Almassora “C” 
C.F. Benicarló B.F. "C"Orpesa C.F. "B” 
C.D. Segorbe "C"Vila-real C.F. "A” 
DescansaC.D. L'Alcora "B”

PREBENJAMIN SEGON ANY

Jornada 1(03-12-2023)
Orpesa C.F. "A"C.D. Moreres "A” 
Vinga Vila-Real C.F. "A"Esportiu Vila-real "A” 
C.F. Sant Pere "A"C.D. Castellón “A” 
Primer Toque C.F. "A"C.D. Roda "A” 
C.D. Onada "A".C.F. A. Borriana – Salesians "A” 
Vila-real C.F. "C"C.F. Benicarló B.F. "A”

PREBENJAMIN PRIMER ANY

Jornada 1(03-12-2023)
C.D. Borriana F.B. "B"C.D. Segorbe 
Primer Toque C.F. "C"C.F. A. Borriana – Salesians "C” 
C.F.U.E. Ripollès "B"C.F. Nou Jove Castelló “B” 
C.F. Benicarló B.F. "C"Esports Tonín "B” 
C.D. Vall D'Alba "B"Vila-real C.F. "D” 
Vila-real C.F. "B"C.D. Onda "C”

PREBENJAMIN MIXT

Jornada 1(03-12-2023)
A.C.D. BenicenseC.D. Lledó 
C.F. Nules “A”C.F Platges de Moncofa 
C.F. BorriolC.F. Alcalà 
HI HA. Nou SequiolC.F. Moro 
C.D. Onda "D"C.F. Torreblanca 
DescansaC.D. Benicàssim "B”

DEIXA UNA RESPOSTA

Si us plau escriure el teu comentari:
Introduïu aquí el vostre nom