CUADRO DE HONOR del II Torneo CASTELLÓN BASE:
Prebenjamí segon any :
1-Vila-real CF
2-Primer Toque CF
Semifinalistes: CD Onda y Burriana FB
Fase consolacíón:
1-UDE
2-CD Castelló
Màxim golejador:Marcs Aguilar (Vila-real CF)
Millor porter: Dani Ortiz (CD Castelló)
José Nadal (primer Toc): mejor jugador.
Benjamí segon any :
1-Ona CD
2-Primer Toque CF
Semifinalistes: Vila-real CF i CD Castelló
Fase consolación:
1-CD Vinroma
2-Futur Castelló
Màxim golejador:Iker Adelantado (Primer Toque CF)
Millor porter: Izán Suárez (Ona CD)
Millor jugador:Marc Abadía (Primer Toque CF).
Alevines segundo año
1-Primer Toque CF
2-CD Salesianos de Burriana
Semifinalistes: CD Castelló i Vila-real CF
Fase Consolació:
1-CF Jubelama Castelló
2-Teruel Mudejar CFB
Màxim golejador: Pebre getino (CD Castelló)
Millor jugador: Marcos Amiguet (CD Salesianos de Burriana)
Millor porter: Pablo Torres (CD Salesianos de Burriana)
Prebenjamines primer año
1-Vila-real CF
2-Ona CD
Semifinalistes: Primer Toque CF y Joventut Almassora
Fase Consolació:
1-Huracà de Castelló
2-CF Vilafamés
Màxim golejador : Hugo Navarro y Lucas Albalat (Ona CD)
Millor porter: Arnau Calás Romero (Vila-real CF)
Millor jugador:Alexandre Galindo Clausell (CF Vilafamés).
Benjamines primer año
1-Vila-real CF
2-CD Castelló
Semifinalistes: CF Jubelama y CD Onda
Fase consolación:
1-CF Vilafamés
2-CD DRAC Castellón
Màxim golejador: David Pastor (Vila-real CF)
Millor jugador: Daniel Moros (CD Castelló)
Millor porter: Lucas Bou (CF Jubelama de Castelló)
Alevines primer año
1-Vila-real CF
2-Futur Castelló
Semifinalistes: CD Onda y Burriana FB
Fase Consolació:
1-CD DRAC Castellón
2-Joventut Almassora
Màxim golejador: Llatzer Caparrós (Vila-real CF)
Millor jugador: José García (CD Castelló)
Millor porter:Dani Moreno (Ona CD).
CUADRO DE HONOR DEL III Torneo Castellón Base.
Dividido en dos fases, el torneo ha terminado con las victorias deVila-real CF (tres títols), Ona CD(Des de) i Borriana FB (1) en la categoría de oro, i deUD Vall d'Uixó (en categoría Alevín y Prebenjamín) Sporting Castelló, Atlètic Terol, y Futur Castelló en la categoría de plata.
Prebenjamí primer any:
Campeón Oro: Ona CD
Campeón Plata: UD Vall d'Uixó
Prebenjamí segon any:
Campeón Oro: Vila-real CF
Campeón Plata: Racing Onda
Benjamí primer any:
Campeón Oro: Vila-real CF
Campeón Plata: Sporting Castelló
Benjamí segon any:
Campeón Oro: Ona CD
Campeón Plata: Atlètic Terol
Aleví primer any:
Campeón Oro: Vila-real CF
Campeón Plata: UD Vall d'Uixó
Aleví segon any:
Campeón Oro: Borriana FB
Campeón Plata: Futur Castelló