Resultats complets i classificació dels dos grups de Primera Cadet

Ripotenis

Sergio Farrè

Amb la segona jornada tancada en els dos grups de primera cadet amb representació castellonenca, ja es perfilen els primers llocs en la classificació. Al grup 1, el CD Roda C va golejar a domicili el CF Nou Jove Castelló B per 0-4 per liderar així el grup, tot i que amb els mateixos punts que els seus tres perseguidors. El CF Promeses Castalia B es fa amb la segona plaça en vàner també a domicili al CD Onda A per 1 gol a 3. La tercera plaça l'ocupa la UD Vall d'Uxo C que va vèncer còmodament a casa a l'ACD Peñíscola amb un marcador de 5-0. El quart en discòrdia és la UE Vinaròs CF A que es va emportar el derbi "nord-català” per la mínima, guanyant a casa seva al CF Benicarló BF A amb resultat de 1-0. Els quatre equips compten amb 6 punts al seu caseller.

Per la seva banda el grup 2 també té ocupades les quatre primeres places en quàdruple empat a 6 punts, liderant el grup l'Alqueries CF A que va traure el seu compromís per la mínima a casa davant l'Andiamo Vila-real CF A amb marcador de 1-0. La UD Puzol A es fa amb el segon lloc gràcies a la victòria aconseguida a domicili davant el CDF Canet B per 1-4. L'FB Sagunt A va vàr-rec a casa a la UD Vall d'Uxo B per 4-2 i manté la tercera plaça seguit del CF Platges de Moncofa que va guanyar a domicili al CF At. Gilet A per un ajustat 2-3.

RESULTATS

1ª. REGIONAL CADET – LLIGA – 1

dissabte, 24 De setembre
HUH. VINARÒS C.F. "A”1- 0C.F. BENICARLO B.F. "A”FVEURE ACTA
C.D. ALMAZORA "B”1- 1C.F. AT. BURRIANA – SALESIANS "B”FVEURE ACTA
C.D. ONDA "A”1 -3C.F. PROMESES CASTALIA "B”FVEURE ACTA
C.F. NOU JOVE CASTELLÓ “B”0- 4C.D. RODA "C”FVEURE ACTA
C.D. VALL D´ALBA2 -3C.F. RAFALAFENA DE CASTELLÓN “A”FVEURE ACTA
U.D. VALL DE UXÓ "C”5- 0A.C.D. PENYESCOLAFVEURE ACTA
diumenge, 25 De setembre
PRIMER TOQUE C.F. "C”1- 2C.D. CABANESFVEURE ACTA
HI HA. VILA D’ONDA “A”2 -3C.F. SANT PERE "A”FVEURE ACTA

CLASSIFICACIÓ – 1ª. REGIONAL CADET – LLIGA – 1 (TEMPORADA 2022/2023)

GOLS
PTJGEPàgGFGCDIF
C.D. RODA "C”6220011011
C.F. PROMESES CASTALIA "B”62200615
U.D. VALL DE UXÓ "C”62200826
HUH. VINARÒS C.F. "A”62200532
C.F. BENICARLO B.F. "A”32101514
C.F. SANT PERE "A”32101440
C.D. CABANES32101440
HI HA. VILA D’ONDA “A”32101440
C.D. VALL D´ALBA32101440
A.C.D. PENYESCOLA3210115-4
C.F. RAFALAFENA DE CASTELLÓN “A”32101660
C.F. AT. BURRIANA – SALESIANS "B”1201123-1
C.D. ALMAZORA "B”1201114-3
C.F. NOU JOVE CASTELLÓ “B”0200205-5
PRIMER TOQUE C.F. "C”0200217-6
C.D. ONDA "A”02002110-9

RESULTATS

1ª. REGIONAL CADET – LLIGA – 2

dissabte, 24 De setembre
ALQUERIES C.F. "A”1 -0ANEM VILA-REAL C.F. "A”VEURE ACTA
F.B. SAGUNT "A”4 -2U.D. VALL DE UXÓ "B”VEURE ACTA
C.D.F. CANET "B”1- 4U.D. PUZOL "A”VEURE ACTA
ESPORTIU VILA-REAL "B”2 -2C.D. ACER ""B"”VEURE ACTA
C.F. AT. GILET "A”2- 3C.F PLATGES DE MONCOFAVEURE ACTA
PRIMER TOQUE C.F. "B”2 -3C.F. NOU JOVE CASTELLÓ "A”VEURE ACTA
C.F. SANT PERE "B”3- 5EL PUIG C.E. "A”VEURE ACTA
diumenge, 25 De setembre
C.F. BENICARLO B.F. "B”1 0C.D. RODA "D”VEURE ACTA

CLASSIFICACIÓ – 1ª. REGIONAL CADET – LLIGA – 2 (TEMPORADA 2022/2023)

GOLS
PTJGEPàgGFGCDIF
ALQUERIES C.F. "A”62200505
U.D. PUZOL "A”62200725
F.B. SAGUNT "A”62200523
C.F PLATGES DE MONCOFA62200532
C.F. NOU JOVE CASTELLÓ "A”42110431
C.D. RODA "D”32101312
C.F. BENICARLO B.F. "B”32101220
U.D. VALL DE UXÓ "B”3210145-1
C.D.F. CANET "B”3210135-2
EL PUIG C.E. "A”3210157-2
C.D. ACER ""B"”1201123-1
C.F. AT. GILET "A”1201134-1
ESPORTIU VILA-REAL "B”1201125-3
ANEM VILA-REAL C.F. "A”0200213-2
PRIMER TOQUE C.F. "B”0200236-3
C.F. SANT PERE "B”0200247-3
lexus

DEIXA UNA RESPOSTA

Si us plau escriure el teu comentari:
Introduïu aquí el vostre nom