Tercera jornada de la categoria prebenjamí, aquest diumenge 2 d'abril, a les instal·lacions deEl Planter, participaran en aquesta jornada16 equips en la categoria de Benjamí 2º any i 24 en la categoria de Benjamí 1º any, repartits en6 grups de 4 equips.
En aquesta jornada iniciales classificaran 6 equips de 2º any i 8 d' 1º any.
Com és tradicional es disputarà una primera fase on en tres jornades s'enfrontaran els equips de cada grup, partits a un temps de 25 minuts.
En la fase deeliminatòries els partits seran de dues parts de 20 minuts
A lacategoria de 2º, un cop disputada la fase de grups els equips classificats a les 3 primeres posicions de cada grup passaran als quarts de final.Es jugarà només una sola ronda d'eliminatòrias. els 6 equips guanyadors d' aquestes eliminatòries es classificaran per a la jornada de semifnals.
Por lo que respecta a la categoría de 1º any, se clasificarán los tres equipos mejor clasificados para la segunda fase, si bé, los cuatro peores terceros jugarán una eliminatoria de octavos previa, donde pasarán dos equipos.
Posteriormentse jugarán las eliminatorias de cuartos de final, serán ocho eliminatorias, en las que intervendrán losdos mejores equipos clasificados de cada grupo, más los dos mejores terceros, más los dos equipos clasificados en los octavos de final.
Pasarán a la jornadad de semifinales los 8 equips guanyadorsd' aquestes eliminatòries.
Prebenjamí 2º any
grup A
CF INTER SAN JOSE VALENCIA «C» |
CD DON BOSCO «A» |
UD CARCAIXENT |
VILLARREAL CF «C» |
grup B
ACD SAB «A» |
RAFELBUNYOL CF «A» |
TORRENT CF «A» |
CF RAFALAFENA DE CASTELLON «A» |
grup C
Jugador de la casa que ja va estar present a l'ascens a Regional Preferent «A» |
CD MONTESION «C» |
CD SALESIANOS BURRIANA «C» |
CD ALMAZORA «A» |
Grup D
ACD SAB «B» |
UNION BENETUSSER FABARA «A» |
CF ROVELLA MISLATA «A» |
UD BENICALAP «A» |
Prebenjamí1º any
Grup E
CD BENIFAIO «B» |
UNION BENETUSSER FABARA «B» |
CD MONTESION «B» |
TORRELEVANTE CF «C» |
Grup F
CF GANDIA «B» |
FBCD CATARROJA «C» |
SPORTING XIRIVELLA «D» |
CD SALESIANOS BURRIANA «B» |
Grup G
TORRENT CF «C» |
CANALS PROMESES CF «B» |
REAL DE GANDIA CF «B» |
VILLARREAL CF «D» |
Grup H
ACD SAB «C» |
COL·LEGI SALGUI EDE «C» |
CD DON BOSCO «B» |
Preferent Aleví es posa al dia aquesta setmana amb un Vila-real CF. «B» |
Grup I
CADIRA CF «B» |
MISLATA CF «C» |
CD SAN MARCELINO «B» |
CD MONTESION «E» |
Grup J
UD PUZOL «B» |
TORRENT CF «D» |
TORREFIEL ACE «B» |
CF ROVELLA MISLATA «B» |
HORARIS
Quarts de final Prebenjamí 2º any
HORA | 15:50 |
CAMP 1 | 1º GRUP A – 3º GRUP C |
CAMP 2 | 1º GRUP B – 3º GRUP D |
CAMP 3 | 1º GRUP C – 3º GRUP B |
CAMP 4 | 1º GRUP D – 3º GRUP A |
CAMP 5 | 2º GRUP A – 2º GRUP D |
CAMP 6 | 2º GRUP B – 2º GRUP C |
Octavos de final Prebenjamín 1º any
HORA | 15:00 |
CAMP 1 | 3º MILLOR 3º- PEOR 3º |
CAMP 2 | 4º MILLOR 3º – 5º MILLOR 3º |
Quarts de final Prebenjamí 1º any
HORA | 15:00 | 16:40 |
CAMP 1 | MEJOR 1º – GUANYADOR 1 | |
CAMP 2 | 2º MEJOR 1º – GUANYADOR 2 | |
CAMP 3 | 3º MEJOR 1º – 2º MILLOR 3º | MILLOR 2º – 4º MILLOR 2º |
CAMP 4 | 4º MEJOR 1º – MILLOR 3º | |
CAMP 5 | 5º MEJOR 1º – PEOR 2º | 2º MILLOR 2º – 3º MILLOR 2º |
CAMP 6 | 6º MEJOR 1º – 5º MILLOR 2º |
Normes de la competició
Cada equip jugarà3 partits classificatoris de 25 minuts de durada. A continuacióeliminatòries seran de dues parts de 20 minuts.
Per a la classificació dels grups, en cas d' empat a punts entre dos o més equips, es tindrà en compte, i per aquest ordre, el següent:
a) Resultat particular entre ells. No aplicable en cas de triple empat.
b) Diferència general de gols a favor i en contra.
c) Equip que hagi marcat més gols.
d) Sorteig.
Durant la Fase d' Eliminatòries de cada jornada de classificació, siun partit acaba
amb resultat d' empat, es llançaran tres penals; si persisteix l' empat, se seguiran llançant tandes des del punt de penal, d' alternant-se per sorteig un i altre equip fins que, executat el mateix nombre d' aquests,