Tenemos ya los horarios de una nueva jornada en la III Lligueta Transició Futbol 11 Electro Hiper Europa Castelló Grup La Guindilla al Poliesportiu Municipal Gaetà Huguet de Castelló. Este domingo sortearemos una comida para dos personas en Restaurante Habanero de Benicàssim por gentileza de Grupo La Guindilla; una cámara 360FLY Cámara de 360°, Monolentille wi-fi, gracias a Electro Hiper Europa Castellón; un pack con cuatro entradas para el Villarreal CF-Leganés y un pack con cuatro entradas para el CD Castellón – Corro.
Organitzada per Esdeveniments Esportius Castelló, Unió Esportiva Ripollés i Castelló Base, estos son los partidos programados:
diumenge 23 de febrer de 2020
10.00 campo A GRUPO 3-2 Villarreal CF-CD Drac
11.00 camp A GRUP 4-2 Castalia Benicarló
10.00 camp B GRUP 3-2 Sant Pere Jubelama
11.00 camp B GRUP 4-2 CD Onda B Soccer Talent
PRÓXIMAS JORNADAS A DISPUTAR
diumenge 1 de març de 2020
9.00 camp A GRUP 5-2 Sporting World Soccer
9.00 camp B GRUP 5-2 Primer Toc CF CD Tonín
diumenge 8 de març de 2020
9.00 camp A GRUP 2-3 CD Onda A CD Castellón
9.00 camp B GRUP 2-3 CD San Lorenzo Torresport CF
12.00 camp A GRUP 3-3 Villarreal CF Sant Pere
13.00 camp A GRUP 3-3 CD Drac CF Jubelama
diumenge 29 de març de 2020
9.00 camp A GRUP 5-3 Sporting CS CD Tonín
9.00 camp B GRUP 5-3 Primer Toc CF World Soccer
12.00 camp A GRUP 1-3 UE Ripollés Esportiu Vila-real
13.00 camp A GRUP 1-3 Torresport CF B CD Salesians
diumenge 5 d'abril de 2020
Benicarló BF-Soccer Talent 10.00
Reserva dos camps a les 9.00
diumenge 26 d'abril de 2020
9.00 camp A QUARTS
9.00 camp B QUARTS
10.00 camp B QUARTS
11.00 camp B QUARTS
diumenge 3 de maig de 2020
9.00 camp A SEMIFINAL
9.00 camp B SEMIFINAL
10.00 camp A FINAL
11.00 camp A FINAL
Partits disputats fins al moment.
GRUP I
Esportiu Vila-real 5 CD Salesians Borriana 0
Torresport CF B 2 Unió Esportiva Ripollés 1
Unió Esportiva Ripollés 5 CD Salesians Borriana 1
Torresport CF B 0 Esportiu Vila-real 1
CLASSIFICACIÓ GRUP I (todos los equipos con dos partidos jugados)
1 Esportiu Vila-real 6 punts +6
2-Unió Esportiva Ripollés 3 punts +4
3-Torresport CF B 3 punts 0
4 CD Salesians Borriana 0 punts -9
grup 2
Ona CD 6 CD Sant Llorenç 1
CD Castelló 4 Torresport CF 1
Ona CD 2 Torresport CF 4
CD Castellón CD San Lorenzo 7-0
CLASSIFICACIÓ GRUP 2 (todos los equipos con dos partidos jugados)
1-CD Castelló 6 punts +10
2-Ona CD 3 punts +3
3-Torresport CF 3 punts -1
4-CD Sant Llorenç 0 punts -12
grup 3
Vila-real CF 5 CF Jubelama 0
Lucía Carpi 4 CD Drac Castelló 1
CLASSIFICACIÓ GRUP 3
1-Vila-real CF 3 punts +5
2-Lucía Carpi 3 punts +3
3-CD Drac Castelló 0 punts -3
4-CF Jubelama Castelló 0 punts -5
grup 4
Castalia 2 CD Onda B 2.
CD Onda B 3 Benicarló BF 1
Castalia 0 Mas Team 3
Classificació Grup 4
1-CD Onda B 4 punts +2 Dos partits jugats
2-Mas Team 3 punts +3
3-Castalia Promeses 1 punt -3. Dos partits jugats.
4-Benicarló BF 0 punts -2
grup 5
Primer Toque CF 6 Sporting Castelló 0
World Soccer València 1 CD Toní 0
Classificació Grup 5
1-Primer Toque CF 3 punts +6
2-World Soccer València 3 punts +1
3-CD Toní 0 punts -1
4-Sporting Castelló 0 punts -6
Cinc grups de quatre equips que disputaran tres partits en la fase inicial. Cada partit tindrà una durada de 50 minuts -dues parts de 25 i un descans de cinc- i es classificaran els cinc primers i els tres millors segons per a la ronda final encara que el veritablement important serà la formació dels jugadors en les noves dimensions de Futbol 11. En cada partit, per facilitar-lo d' aquests, equips poden convocar un màxim de 16 jugadors sent els canvis com en Futbol 8.
GRUP 1: UE Ripollès, Torresport CF B, Esportiu Vila-real i CD Salesians
GRUP 2: CD Onda A, CD Sant Llorenç, CD Castelló, Torresport CF A
GRUP 3: Vila-real CF, Lucía Carpi, CF Jubelama i CD Drac
GRUP 4: Castalia, CD Onda B, Soccer Talent i Benicarló BF
GRUP 5: Sporting Castelló, CD Toní, Primer Toc CF i World Soccer.