Es van disputar ahir a la nit dimarts 4 de gener, 10 eliminatòries dels 1/32 de final de la Nostra Copa, de moment són dos els equips de Primera Regional classificats, el CD Llosa y Mislata UF.
En la jornada de ayer cayó uno de los tres equipos de Segunda Regional que aún se mantenía en la competición, elGimnàstic Sant Vicent CF, en perdre per 1-2 contra el Rayo Ibense, aguantaron hasta los últimos minutos los locales pero un gol de los visitantes en el minuto 86 puso fin a la meritoria participación del Gimnástic en la primera edición de la Nostra Copa.
Resultats 1/32 Final Jornada 4/1/22
Prf | UNIVERSITAT D’ALACANT | 1 – 1 (5-4)pàg | C.F. I ALICANTE | Prf |
1ª | TORREFIEL ATH. HI HA. «A» | 0 – 1 | ALBORAYA U.D. | Prf |
2ª | GIMNÀSTIC SANT VICENT CF A | 1 – 2 | U.D. RAIG IBENSE | Prf |
Prf | ASPE U.D. «A» | 3 – 2 | NOVELDA C.F. | Prf |
Prf | HI HA. ALBERIC | 2 – 0 | HUH. L’ALCÚDIA | Prf |
Prf | C.D. CABANES | 2 – 0 | C.D. BENICARLÓ | Prf |
1ª | SPORTING TORREVIEJA C.F. «A» | 1 – 1 (1-4)pàg | C.D. ALMORADÍ | Prf |
Prf | C.D. SONEJA | 0 – 1 | U.D. PUZOL | Prf |
1ª | SP. MISLATA U.F.. | 4 – 3 | MANISES C.F. «A» | Prf |
1ª | CFB CIUTAT DE VALÈNCIA «A» | 0 – 0pàg | U BENETÚSER-FABARA C.F. | Prf |
Equips classificats
De moment són 16 els equips classificats, d'ells 2 de Primera Regional, Mislata UF y CD Llosa, la resta són equips de Preferent.
Prf | C.D. CABANES |
Prf | C.D. L’ALCORA |
Prf | C.D. ALMAZORA «A» |
Prf | C.D. BURRIANA «A» |
Prf | U.D. PUZOL |
Prf | ALBORAYA U.D. |
Prf | C.F. AT. MONCADENS |
1ª | SP. MISLATA U.F.. |
Prf | HI HA. ALBERIC |
Prf | C.F.U.E. TAVERNES DE LA VALLDIGNA |
1ª | C.D. LLOSA |
Prf | C.F.U.D. CALPE «A» |
Prf | U.D. RAIG IBENSE |
Prf | UNIVERSITAT D’ALACANT |
Prf | ASPE U.D. «A» |
Prf | C.D. ALMORADÍ |
Prf | U BENETÚSER-FABARA C.F. |
Horaris 5 de gener
19:00 | 1ª | C.F. AT. Bº LA LLUM-XIRIVELLA A | U.D. QUART DE POBLET | Prf |
19:30 | 1ª | C.F. AT. QUART DE LES VALLS | U.D. VALL DE UXÓ «A» | Prf |
20:00 | Prf | HUH. ALAQUAS I WALTER F.C.. «A» | C.D. UTIEL | Prf |
20:00 | 1ª | LLÍRIA U.D. «A» | VILAMARXANT C.F | Prf |
20:00 | Prf | SAN ANTONIO BENAGÉBER CF A | GODELLA C.F. | Prf |
20:00 | 1ª | C.D. TURÍS | C.D. BUÑOL | Prf |
Horaris 11 de gener
20:00:00 | C.F. RACING XÀTIVA | C.D. L’ALCÚDIA DE CRESPINS |
Horaris 12 de gener
20:00 | Prf | HI HA. PEDREGUER | C.F. GANDIA | Prf |
20:00 | Prf | ALCÀSSER C.F.. | PAIPORTA C.F. | Prf |
20:00 | Prf | ONTINYENT 1931 C.F. | MURO C.F. | Prf |
20:00 | Prf | F.C. AT. BENIDORM | C.D. DÉNIA | Prf |
20:30 | Prf | F.B. RENOVAT C.F. «A» | C.D. MURADA | Prf |
20:45 | 2ª | U.D. LA COCA – ASPENSE «A» | CREVILLENT ESPORTIU | Prf |
21:00 | Prf | U.D. ALGINET | SD. SUECA | Prf |
pendent
2ª | CLUB COSTA CITY «A» | PENDENT. | C.F.E. IL-LICITANA RAVAL | Prf |