Aquest proper diumenge 27 de agosto tendrá lugar la quinta jornada de la primera fase de la XI edición de la Copa Federación categoría benjamín 2º i 1º any, els 3 equipos clasificados de cada categoría en esta jornada se unirán a los18 equipos clasificados en las dos edades de la categoría.
En aquesta ocasió seran 35 equips participants. En la categoria de1º año serán 15 els equips, repartits en4 grups de 4 equips, el grupo D estará compuesto por 3 equips. En la categoria de 2º años serán 20 els equips repartits en5 grups de 4 equips.
Clasificación a semifinales
Pel que fa a lacategoria de 2º any, pasarán a octavos de final els 2 primers classificats dels 5 grupsde esta jornada, más los dos mejores 3 dels 5 grups, total 12 equips. Se jugarán 6 eliminatorias de octavos de final y los ganadores pasarán a los cuartos de final, a 3 nombre de jornades igual o superior ales classificaran 3 equipos para las semifinales.
Sorteo Semifinales
El proper dijous3 de març a les 12 del migdia, según la FFCV, se realizará el sorteo de los grupos de las semifinales, estando previsto se disputen el domingo 13 de marzo en las instalaciones de El Planter.
Benjamí 1º Any
grup A – Benjamí 1º any
CFB CIUTAT VALÈNCIA «E» |
ALBORAYA UD «E» |
CF E1 VALÈNCIA-PAIPORTA «D» |
CONTAUDIT ALMASSERA CF «C» |
grup B – Benjamí 1º any
CF MALVARROSA |
BIENSA CF «B» |
CFB CIUTAT VALÈNCIA «F» |
AT NAZARET «C» |
grup C – Benjamí 1º any
COL·LEGI SALGUI EDE «C» |
CF CRACKS «D» |
CD BENIFAIO «B» |
FB BONREPOS I MIRAMBELL |
Grup D – Benjamí 1º any
BIENSA CF «A» |
COL·LEGI SALGUI EDE «B» |
CF TORRELEVANTE «B» |
Vuitens de final – Benjamí 1º any
VUITENS DE FINAL 1 – 1´ANY | 1´GRUP A | – | 3´GRUP D |
VUITENS DE FINAL 2 – 1´ANY | 1´GRUP B | – | 3´GRUP C |
VUITENS DE FINAL 3 – 1´ANY | 1´GRUP C | – | 3´GRUP B |
VUITENS DE FINAL 4 – 1´ANY | 1´GRUP D | – | 3´GRUP A |
VUITENS DE FINAL 5 – 1´ANY | 2´GRUP A | – | 2´GRUP D |
VUITENS DE FINAL 6 – 1´ANY | 2´GRUP B | – | 2´GRUP C |
Quarts de final – Benjamí 1º any
QUARTS DE FINAL 1 (1´ANY) | GUANYADOR 1 | – | GUANYADOR 3 |
QUARTS DE FINAL 3 (1´ANY) | GUANYADOR 2 | – | GUANYADOR 4 |
QUARTS DE FINAL 5 (1´ANY) | GUANYADOR 5 | – | GUANYADOR 6 |
Benjamí 2º Any
Grup E – Benjamí 2º any
AT SAGUNTINO «A» |
FC BENAGUACIL «A» |
CF MARENOSTRUM PTO SAGUNTO «A» |
CD ZAFRANAR «B» |
Grup F – Benjamí 2º any
ESTIVELLA CF |
CF ROBELLA MISLATA |
UNION BENETUSSER FAVARA CF «C» |
CF GANDIA «C» |
Grup G – Benjamí 2º any
CD MALILLA «E» |
ACD SAB «A» |
VILAMARXANT CF «A» |
CD BENIFAIO «A» |
Grup H – Benjamí 2º any
AT DEL TURIA CF «B» |
FB SAGUNT «C» |
CF UD BENICALAP «A» |
UD JUVENTUD BARRIO DEL CRISTO |
Grup I – Benjamí 2º any
GODELLA CF «A» |
CD ALMAZORA «A» |
UE LA MANCOMUNITAT «B» |
COL·LEGI SALGUI EDE «A» |
Vuitens de Final – Benjamí 2º any
VUITENS DE FINAL 1 – 2´ANY | 1º Grup E | 2º GRUP I |
VUITENS DE FINAL 2 – 2´ANY | 1º Grup F | 2º MILLOR 3º |
VUITENS DE FINAL 3- 2´ANY | 1º Grup G | 2º GRUP H |
VUITENS DE FINAL 4 – 2´ANY | 1º Grup H | 1º MILLOR 3º |
VUITENS DE FINAL 5 – 2´ANY | ||
VUITENS DE FINAL 6 – 2´ANY | 2º GRUP E | 2º GRUP F |
Quarts de Final – Benjamí 2º any
QUARTS DE FINAL 2 (2´ANY) | GUANYADOR 1 | – | GUANYADOR 3 |
QUARTS DE FINAL 4 (2´ANY) | GUANYADOR 2 | – | GUANYADOR 4 |
QUARTS DE FINAL 6 (2´ANY) | GUANYADOR 5 | – | GUANYADOR 6 |
Horaris Fase de grups
Horarios Octavos de final Benjamín 1º any
HORA | 14:30 |
CAMP 1 | VUITENS DE FINAL 1 – 1´ANY 1´GRUP A – 3´GRUP D |
CAMP 2 | VUITENS DE FINAL 2 – 1´ANY 1´GRUP B – 3´GRUP C |
CAMP 3 | VUITENS DE FINAL 3 – 1´ANY 1´GRUP C – 3´GRUP B |
CAMP 4 | VUITENS DE FINAL 4 – 1´ANY 1´GRUP D – 3´GRUP A |
CAMP 5 | VUITENS DE FINAL 5 – 1´ANY 2º GRUP A – 2º GRUP D |
CAMP 6 | VUITENS DE FINAL 6 – 1´ANY 2´GRUP B – 2´GRUP C |
Horarios Octavos de final Benjamín 2º any
HORA | 15:20 |
CAMP 1 | VUITENS DE FINAL 1 – 2´ANY 1º Grup E – 2º GRUP I |
CAMP 2 | VUITENS DE FINAL 2 – 2´ANY 1º Grup F – 2º MILLOR 3º |
CAMP 3 | VUITENS DE FINAL 3- 2´ANY 1º Grup G – 2º GRUP H |
CAMP 4 | VUITENS DE FINAL 4 – 2´ANY 1º Grup H – 1º MILLOR 3º |
CAMP 5 | VUITENS DE FINAL 5 – 2´ANY 1º Grup I – 2º GRUP G |
CAMP 6 | VUITENS DE FINAL 6 – 2´ANY 2º GRUP E – 2º GRUP F |
Horarios Cuartos de final
HORA | 16:10 |
CAMP 1 | QUARTS DE FINAL 1 (1´ANY) GUANYADOR 1- GUANYADOR 3 |
CAMP 2 | QUARTS DE FINAL 2 (2´ANY) GUANYADOR 1 – GUANYADOR 3 |
CAMP 3 | QUARTS DE FINAL 3 (1´ANY) GUANYADOR 2 -GUANYADOR 4 |
CAMP 4 | CUARTOS DE FINAL 4(2´ANY) GUANYADOR 2 – GUANYADOR 4 |
CAMP 5 | QUARTS DE FINAL 5 (1´ANY) GUANYADOR 5 – GUANYADOR 6 |
CAMP 6 | CUARTOS DE FINAL 6(2´ANY) GUANYADOR 5 – GUANYADOR 6 |