El CD Castelló, a quatre punts de la salvació a Divisió Honor Juvenil, i el Villarreal CF, del líder

RafaSport

Victòries de València CF i At. Madrileny, despenjant-se el Villarreal CF que no va poder guanyar en el seu partit davant FC Cartagena pel que fa a la lluita pel títol, Levante UD també va guanyar.

Per la seva banda, a la zona de descens quatre equips es queden, CD Castelló, CD Toledo, Alboraya UD i Hèrcules CF a quatre punts de la salvació que marca Inter San José.

Victòria per golejada delValència CF, 6-1, davant el CD Castellón amb gols de Mario Domínguez(2), Alexandre Pérez, Joselu Pérez, Ali Fadal i Ismael Santana, els valencians són líders i classificats per a la disputa de la Copa del Rei.

El Villarreal CF va empatar sense gols davant el FC Cartagena, després de la victòria davant el València CF de la passada jornada, es deixa dos punts amb el que està a 5 dels valencians.

ElLevante UD es va imposar 2-0 davant l'Inter Sant Josep, van marcar Jorge Cabello i Nicolás Font, amb 21 punts estan a 9 del València CF, és quart classificat amb opcions de classificar-se per a la Copa del Rei augmentant la seva distància amb el cinquè classificat a 5 punts que ara és la UD Alzira.

LaUD Alzira va tornar a guanyar després de tres jornades, 0-1, a casa d'UCAM Múrcia, un gol de Xente Vila aupa els blaugranes a la cinquena posició, després de perdre l'Elx CF el seu partit a casa, 1-2, davant el Reial Múrcia.

A la zona de descens, Hèrcules CF i CD Toledo van empatar sense golsper la qual cosa tots dos romanen en zona de descens, juntament amb el CD Castellón i elAlboraya UD que no va poder puntuar davant el segon classificat, 0-2, per a l' At. Madrileny.

JORNADA 11 (20-11-2022)

HÈRCULES C.F. «A»0 – 0C.D. TOLEDO
ALBACETE BP3 – 0C.D. RODA «A»
ELX C.F. «A»1 – 2REIAL MÚRCIA C.F.
ALBORAYA U.D. «A»0 – 2AT MADRILENY C.F.
UCAM MÚRCIA C.F.0 – 1U.D. ALZIRA «A»
VALÈNCIA C.F. «A»6 – 1C.D. CASTELLÓ «A»
F.C. CARTAGENA0 – 0VILLARREAL C.F. «A»
LEVANTE U.D. «A»2 – 0C.F. INTER SAN JOSÉ «A»
PàgEQUIPPTJGEPàgGFGC
1VALÈNCIA C.F. A301110013810
2AT MADRILENY C.F.28119112610
3VILLARREAL C.F. A2611821356
4LEVANTE U.D. A21116321912
5U.D. ALZIRA A16114431714
6ELX C.F. A16115151719
7UCAM MÚRCIA C.F.15115061518
8C.D. RODA A1511434912
9REIAL MÚRCIA C.F.1411425911
10F.C. CARTAGENA14114251418
11ALBACETE BP13114161620
12C.F. INTER SAN JOSE A1211407717
13C.D. CASTELLÓ, A8112271327
14C.D. TOLEDO8112271028
15ALBORAYA U.D. A711146617
16HÈRCULES C.F. A611137820
Copa del Rei4 Millors cinquensDescens

JORNADA 12 (27-11-2022)

LOCALVISITANT
C.D. TOLEDO SADALBACETE BP
C.D. RODA «A»ELX C.F. «A»
REIAL MÚRCIA C.F.ALBORAYA U.D. «A»
AT MADRILENY C.F.UCAM MÚRCIA C.F.
U.D. ALZIRA «A»VALÈNCIA C.F. «A»
C.D. CASTELLÓN S.A.D. «A»F.C. CARTAGENA
VILLARREAL C.F. «A»LEVANTE U.D. «A»
C.F. INTER SAN JOSÉ «AHÈRCULES C.F. «A»
lexus

DEIXA UNA RESPOSTA

Si us plau escriure el teu comentari:
Introduïu aquí el vostre nom