El CF Rafalafena, per partida doble a la Copa Federació

RafaSport

Torna la Copa Federació, s'inicia aquest diumenge amb la primera jornada de la XII edicióde la Copa Federació, començaran per les categories aleví de primer i segon any.

Seran16 equips de cadascuna de les dues categories els que participaran en aquesta primera jornada, repartits en4 grups de 4 equips.

Després de la fase de grups, els 12 equips classificats disputaran 6 eliminatòries de vuitens de final en cada categoria, passant a quarts de final els 6 equips guanyadors dels partits.

Finalment a quarts de final, els sis equips es classificaran en 3 nombre de jornades igual o superior al, els guanyadors d'aquests partits passaran a les jornades de semifinals que es disputaran a la primavera del 2023.

Normes de la competició

Cada equip jugarà3 partits classificatoris de 25 minuts de durada. A continuacióeliminatòries seran de dues parts de 20 minuts.

Per a la classificació dels grups, en cas d' empat a punts entre dos o més equips, es tindrà en compte, i per aquest ordre, el següent:

a) Resultat particular entre ells. No aplicable en cas de triple empat.
b) Diferència general de gols a favor i en contra.
c) Equip que hagi marcat més gols.
d) Sorteig.

Durant la Fase d' Eliminatòries de cada jornada de classificació, siun partit acaba
amb resultat d' empat, es llançaran tres penals
; si persisteix l' empat, se seguiran llançant tandes des del punt de penal, d' alternant-se per sorteig un i altre equip fins que, executat el mateix nombre d' aquests, un guanyador.

Aleví 2º any

grup A

JUPITER MASSAMAGRELL «A»
FBCD CATARROJA «B»
UNION BENETUSSER FAVARA CF «D»
CF TORRELEVANTE «C»

grup B

CF RAFALAFENA DE CASTELLON «B»
CF INTER SAN JOSE VALENCIA «E»
CD MONTESION «A»
TAVERNES BLANQUES CF «A»

grup C

AT VALLBONENSE «C»
ALBORAYA UD «C»
CF E1 VALÈNCIA PAIPORTA «F»
CD MALILLA «C»

grup C

CD CAXTON COLLEGE «B»
CD DON BOSCO «B»
CF CRACKS «C»
CF SPORTING XIRIVELLA «B»

Aleví 1º any

Grup E

CF SPORTING XIRIVELLA «D»
CF INTER SAN JOSE VALENCIA «F»
CF RAFALAFENA DE CASTELLON «D»
CD CAXTON COLLEGE «C»

Grup F

CD MALILLA «D»
UNION BENETUSSER FAVARA CF «C»
CF E1 VALÈNCIA – PAIPORTA «E»
TAVERNES BLANQUES CF «D»

Grup G

CD ACER «C»
FBCD CATARROJA «D»
CD DON BOSCO «C»
AT VALLBONENSE «D»

Grup H

CD MONTESION «D»
FB SAGUNT «D»
ALBORAYA UD «D»
CF CRACKS «F»

HORARIS

Tercera ronda de classificació

Vuitens de final 2º any

HORA13:50
CAMP 1Vuitens de Final (1)
1º grup A – 3º grup C
CAMP 2Vuitens de Final (2)
1º grup B – 3º Grup D
CAMP 3Vuitens de Final (3)
1º grup C – 3º grup B
CAMP 4Vuitens de Final (4)
1º Grup D – 3º grup A
CAMP 5Vuitens de Final (5)
2º grup A – 2º grup C
CAMP 6Vuitens de Final (6)
2º grup B – 2º Grup D

Vuitens de final 1º any

HORA14:35
CAMP 1Vuitens de Final (7)
1º Grup E- 3º Grup H
CAMP 2Vuitens de Final (8)
1º Grup F – 3º Grup G
CAMP 3Vuitens de Final (9)
1º Grup G – 3º Grup F
CAMP 4Vuitens de Final (10)
1º Grup H – 3º Grup E
CAMP 5Vuitens de Final (11)
2º Grup E – 2º Grup H
CAMP 6Vuitens de Final (12)
2º Grup F – 2º GRUP G

Quarts de final

HORA15:20
CAMP 1Quarts de Final (1) – 2º Any
Guanyador 5 – Guanyador 6
CAMP 2Quarts de Final (2) – 1º Any
Guanyador 11 – Guanyador 12
CAMP 3Quarts de Final (3) – 2º Any
Guanyador 3 – Guanyador 4
CAMP 4Quarts de Final (4) – 1º Any
Guanyador 7 – Guanyador 8
CAMP 5Quarts de Final (5) – 2º Any
Guanyador 1 – Guanyador 2
CAMP 6Quarts de Final (6) – 1º Any
Guanyador 9 – Guanyador 10
lexus

DEIXA UNA RESPOSTA

Si us plau escriure el teu comentari:
Introduïu aquí el vostre nom