El Villarreal CF competirà un any més a LaLiga Futures a Gran Canàries

Coneixem ja, amb sorpreses, la nova edició del XXVII Torneig Internacional LaLiga Futures que es disputarà aquest Nadal del 27 al 29 de desembre que es disputarà a Gran Canària. Presencia del Vila-real CF que compite en el Grupo B con la Juventus y el Rayo Vallecano.

El torneig organitzat per laFundació José Ramón de la Morena canvia de denominació en la sevaXXVII edició , seràLaLiga EA Sports FCFutures, se jugará como es tradicional esta próxima Navidad, de l' 27 al 29 de diciembre en Gran Canaria.

Entre los participantes no estará el Valencia CF como ha sido habitual en las últimas temporadas. La Comunitat Valenciana estará representada por el Villarreal CF. Hi participen els jugadors infantils d'1º any, nascuts per tant 2011.

MarzochinniMartins grill glovo

En la última edición el campeón fue el RCD Espanyol que venció en la final al FC Barcelona, pericos no podran revalidar el títol, ja que tampoc participaran en aquesta edició.

Aquests són els grups i equips participants:

grup A

REIAL MADRID
OlyMPIQUE MARSEILLE
SEVILLA FC
UD LES PALMES

grup B

VILLARREAL CF
JUVENTUS FC
RAIG VALLECANO

grup C

FC BARCELONA
BORUSSIA DORTMUND
CD TENERIFE

Grup D

REAL BETIS BP
LIVERPOOL FC
AT. MADRID
REIAL SOCIETAT

DIMECRES 27 DE DESEMBRE – FASE DE GRUPS

Horari, hora peninsular

JORNADA MATÍ

PARTITHORAEMISSIÓ TV
OLYMPIQUE DE MARSEILLE – UD LES PALMES11:00
LIVERPOOL FC – REIAL SOCIETAT11:30
JUVENTUS – RAIG VALLECANO12:00
BORUSSIA DORTMUND – CD TENERIFE12:30
ATLÈTIC DE MADRID – REIAL BETIS13:00
REIAL MADRID – SEVILLA FC13:30

JORNADA TARDA

PARTITHORAEMISSIÓ TV
VILLARREAL CF – RAIG VALLECANO17:30
ATLÈTIC DE MADRID – REIAL SOCIETAT18:00
OLYMPIQUE DE MARSEILLE – SEVILLA FC18:30
LIVERPOOL FC – REIAL BETIS19:00
REIAL MADRID – UD LES PALMES19:30
FC BARCELONA – TENERIFE20:00

DIJOUS 28 DE DESEMBRE – FASE DE GRUPS

PARTITHORAEMISSIÓ TV
SEVILLA FC – UD LES PALMES11:00
LIVERPOOL FC – ATLÈTIC DE MADRID11:30
JUVENTUS – VILLARREAL CF12:00
REIAL BETIS – REIAL SOCIETAT12:30
FC BARCELONA – BORUSSIA DORTMUND13:00
OLYMPIQUE MARSEILLE – REIAL MADRID13:30

DIJOUS 28 DE DESEMBRE – QUARTS DE FINAL

PARTITHORAEMISSIÓ TV
QUARTS DE FINAL 1 (1º B – 2º A)18:00
CONS. QUARTS 1 (3º B – 4º A)18:00NO
QUARTS DE FINAL 2 (1º C – 2º D)18:30
CONS. QUARTS 2 (3º C – 4º D)18:30NO
QUARTS DE FINAL 3 (1º A – 2º B)19:00
QUARTS DE FINAL 4 (1º D – 2º C)19:30

DIVENDRES 29 DE DESEMBRE – SEMIFINALS

PARTITHORAEMISSIÓ TV
SF 1 (GUANYADOR QUARTS 1 – GUANYADOR QUARTS 3)11:00
CONS. SF 1 (GUANYADOR CONS. CF1 – GUANYADOR CONS. CF2)11:00
SF 2 (GUANYADOR QUARTS 2 – GUANYADOR QUARTS 4)11:45
 CONS. SF 2 (3º A – 3º D)11:45

DIVENDRES 29 DE DESEMBRE – FINAL

PARTITHORAEMISSIÓ TV
CONS. FINAL (GUANYADOR CONS. SF1 –
GUANYADOR CONS. SF2)
17:30
FINAL (GUANYADOR SF1 – GUANYADOR SF2)18:00
CERIMÒNIA LLIURAMENT DE PREMIS18:50
  • Horaris, hora peninsular.
    Fase Grups, Quarts i Torneig Consolació (Quarts, SF i F): 12’ per part + 3’ de descans (en total 27′ per partit).
    Semifinals: 15’ per part + 5’ de descans (en total 35′ per partit).
    Final: 20’ per part + 10’ de descans (en total 50′ per partit).

DEIXA UNA RESPOSTA

Si us plau escriure el teu comentari:
Introduïu aquí el vostre nom