Està inscrit el teu equip de Futbol 8?

Després de finalitzar el termini d'inscripció en les competicions de futbol 8 masculí de les provínciesAlacant iValència, elÀrea de Competicionsdes deFFCV ha detectat que molts equips encara no han formalitzat la preinscripció.

Per aquest motiu, s' ha obert novament el termini de preinscripció en els nivells de competició, fins al proper 28 de setembre de 2023.

A dit respecte, s' informa als nostres afiliats que aquells equips que no compleixin amb aquesta preinscripció en els nivells de competició no podran ser inclosos en els diferents grups de lliga de les diferents categories.

acadèmia Dani Parejo

Províncies d'Alacant i València

Aquells equips no s' hagin preinscrit en el nivell de competició que desitgin, hauran de fer-ho abans de la data indicada seguint les instruccions del manual que s' adjunta en aquesta notícia.

Província de Castelló

En aquesta província, únicament hauran de realitzar la preinscripció aquells equips de categoria Aleví de Primer any, Benjamí de Segon any i Benjamí de Primer any que desitgin prendre part en les seues respectives competicions de Castelló Nivell Alt.

Llistat d' inscrits

Preinscripciones_2324Descarga

NOVANET-INSCRIPCIONS-Y-PREINSCRIPCIONS-F8-3Descàrrega

LLISTAT D' EQUIPS PREINSCRITS A LA COMPETICION PROVÍNCIA DE CASTELLÓ
Equip Categoria
A.C.D. Benicense Aleví 2º. Any
A.C.D. Benicense Prebenjamí Mixt Castelló
A.C.D. Peñíscola Prebenjamín Mixt Castellón
A.C.D. Peñíscola "A” Aleví 2º. Any
A.C.D. Peñíscola "A” Benjamí 2º. Any
A.C.D. Peñíscola "B” Aleví 2º. Any
A.C.D. Peñíscola "B” Benjamí 2º. Any
A.C.D. Peñíscola "C” Benjamí 1r. Any
Alqueries C.F. "A” Aleví 2º. Any
Alqueries C.F. "A” Benjamí 2º. Any
Alqueries C.F. "A” Prebenjamí 2º. Any
Alqueries C.F. "B” Aleví 1r. Any
Alqueries C.F. "B” Prebenjamí 1r. Any
Vinga Vila-Real C.F. "A” Aleví 2º. Any
Vinga Vila-Real C.F. "A” Benjamí 2º. Any
Vinga Vila-Real C.F. "A” Prebenjamí 2º. Any
Vinga Vila-Real C.F. "B” Aleví 2º. Any
Vinga Vila-Real C.F. "B” Benjamí 2º. Any
Vinga Vila-Real C.F. "B” Prebenjamí 2º. Any
Vinga Vila-Real C.F. "C” Aleví 1r. Any
Vinga Vila-Real C.F. "C” Benjamí 1r. Any
Vinga Vila-Real C.F. "C” Prebenjamí 1r. Any
Vinga Vila-Real C.F. "D” Aleví 1r. Any
Vinga Vila-Real C.F. "E” Aleví 1r. Any
Artana C.F. Aleví Mixt Castelló
Artana C.F. Prebenjamí Mixt Castelló
C. F. A. Baix Maestrat “A” Aleví 2º. Any
C. F. A. Baix Maestrat “A” Aleví Mixt Castelló
C.D. Almassora "A” Aleví 2º. Any
C.D. Almassora "A” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
C.D. Almassora "A” Prebenjamí 2º. Any
C.D. Almassora "B” Aleví 2º. Any
C.D. Almassora "B” Benjamí 2º. Any
C.D. Almassora "B” Prebenjamí 1r. Any
C.D. Almassora "C” Aleví 1r. Any
C.D. Almassora "C” Benjamí 1r. Any
C.D. Almassora "C” Prebenjamí 1r. Any
C.D. Almassora "D” Aleví 1r. Any
C.D. Almassora "D” Benjamí 1r. Any
C.D. Alçada Benjamí Mixt Castelló
C.D. Benicàssim "A” Aleví 2º. Any
C.D. Benicàssim "A” Benjamí 2º. Any
C.D. Benicàssim "A” Prebenjamí 2º. Any
C.D. Benicàssim "B” Aleví 2º. Any
C.D. Benicàssim "B” Benjamí 2º. Any
C.D. Benicàssim "B” Prebenjamí Mixt Castelló
C.D. Benicàssim "C” Aleví 2º. Any
C.D. Benicàssim "C” Benjamí 1r. Any
C.D. Benicàssim "D” Aleví 1r. Any
C.D. Benicàssim "D” Benjamí 1r. Any
C.D. Benicàssim "E” Aleví 1r. Any
C.D. Benicàssim "F” Aleví 1r. Any
C.D. Betxí Aleví Mixt Castelló
C.D. Betxí Benjamín 1er. Any
C.D. Betxí Prebenjamí Mixt Castelló
C.D. Betxí "A” Benjamí 2º. Any
C.D. Borriana F.B. "A” Aleví 2º. Any
C.D. Borriana F.B. "A” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
C.D. Borriana F.B. "A” Prebenjamí 2º. Any
C.D. Borriana F.B. "B” Aleví 2º. Any
C.D. Borriana F.B. "B” Benjamí 1r. Any
C.D. Borriana F.B. "B” Prebenjamí 1r. Any
C.D. Borriana F.B. "C” Aleví 1r. Any
C.D. Borriana F.B. "C” Benjamí Mixt Castelló
C.D. Borriana F.B. "D” Aleví Mixt Castelló
C.D. Cabanes Prebenjamí Mixt Castelló
C.D. Cabanes "A” Aleví 2º. Any
C.D. Cabanes "A” Benjamí 2º. Any
C.D. Cabanes “B” Aleví 1r. Any
C.D. Cabanes “B” Benjamí Mixt Castelló
C.D. Castellón S.A.D. "A” Aleví 2º. Any
C.D. Castellón S.A.D. "A” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
C.D. Castellón S.A.D. "A” Prebenjamí 2º. Any
C.D. Castellón S.A.D. "B” Lliga Benjamí 1er. Any Castelló – Nivell Alt
C.D. Castellón S.A.D. "B” Prebenjamí 1r. Any
C.D. Drac Castelló "A” Aleví 2º. Any
C.D. Drac Castelló "A” Benjamí 2º. Any
C.D. Drac Castelló "B” Aleví 2º. Any
C.D. Drac Castelló "B” Benjamí 1r. Any
C.D. Drac Castelló "B” Prebenjamí 2º. Any
C.D. Drac Castelló "C” Aleví 2º. Any
C.D. Drac Castelló "C” Benjamí Mixt Castelló
C.D. Drac Castelló "C” Prebenjamí Mixt Castelló
C.D. Drac Castelló "D” Aleví Mixt Castelló
C.D. La Magdalena "A” Aleví 2º. Any
C.D. La Magdalena "A” Benjamí 2º. Any
C.D. La Magdalena "A” Prebenjamí 2º. Any
C.D. La Magdalena "B” Aleví 1r. Any
C.D. L’Alcora “A” Aleví 2º. Any
C.D. L’Alcora “A” Benjamí 2º. Any
C.D. L’Alcora “A” Prebenjamí 2º. Any
C.D. L'Alcora "B” Aleví 2º. Any
C.D. L'Alcora "B” Benjamí 1r. Any
C.D. L'Alcora "B” Prebenjamí 1r. Any
C.D. L'Alcora "C” Aleví 1r. Any
C.D. Lledó Aleví 1r. Any
C.D. Lledó Benjamín Mixt Castelló
C.D. Lledó Prebenjamí Mixt Castelló
C.D. Lledó "A” Aleví 2º. Any
C.D. Moreres Benjamín Mixt Castelló
C.D. Moreres "A” Aleví 2º. Any
C.D. Moreres "A” Prebenjamí 2º. Any
C.D. Moreres "B” Aleví 1r. Any
C.D. Moreres "B” Prebenjamí 1r. Any
C.D. Onda "A” Aleví 2º. Any
C.D. Onda "A” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
C.D. Onda "A” Prebenjamí 2º. Any
C.D. Onda "B” Aleví 2º. Any
C.D. Onda "B” Benjamí 2º. Any
C.D. Onda "B” Prebenjamí 2º. Any
C.D. Onda "C” Lliga Benjamí 1er. Any Castelló – Nivell Alt
C.D. Onda "C” Prebenjamí 1r. Any
C.D. Onda “D” Aleví 2º. Any
C.D. Onda “D” Benjamí 1r. Any
C.D. Onda “D” Prebenjamí Mixt Castelló
C.D. Onda "E” Aleví 1r. Any
C.D. Onda "E” Benjamí 1r. Any
C.D. Roda "A” Aleví 2º. Any
C.D. Roda "A” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
C.D. Roda "A” Prebenjamí 2º. Any
C.D. Roda "B” Aleví 2º. Any
C.D. Roda "B” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
C.D. Roda "B” Prebenjamí 2º. Any
C.D. Roda "C” Aleví 2º. Any
C.D. Roda "C” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
C.D. Roda "C” Prebenjamí 1r. Any
C.D. Roda "D” Aleví 2º. Any
C.D. Roda "D” Benjamí 2º. Any
C.D. Roda "D” Prebenjamí 1r. Any
C.D. Roda "E” Aleví 2º. Any
C.D. Roda "E” Benjamí 2º. Any
C.D. Roda "F” Lliga Benjamí 1er. Any Castelló – Nivell Alt
C.D. Roda "G” Benjamí 1r. Any
C.D. Roda "H” Aleví 1r. Any
C.D. Sant Llorenç de Castelló Prebenjamí Mixt Castelló
C.D. Sant Llorenç de Castelló "A” Aleví 2º. Any
C.D. Sant Llorenç de Castelló "A” Benjamí 2º. Any
C.D. Sant Llorenç de Castelló "B” Aleví 1r. Any
C.D. Sant Llorenç de Castelló "B” Benjamí 1r. Any
C.D. Sant Llorenç de Castelló "C” Benjamí Mixt Castelló
C.D. Segorbe Prebenjamín 1er. Any
C.D. Segorbe "A” Aleví 2º. Any
C.D. Segorbe "A” Benjamí 2º. Any
C.D. Segorbe "A” Prebenjamí 2º. Any
C.D. Segorbe "B” Aleví 1r. Any
C.D. Segorbe "B” Benjamí 2º. Any
C.D. Segorbe "C” Aleví Mixt Castelló
C.D. Segorbe "C” Benjamí 1r. Any
C.D. Soneja "A” Aleví Mixt Castelló
C.D. Soneja "A” Benjamí Mixt Castelló
C.D. Vall D'Alba "A” Aleví 2º. Any
C.D. Vall D'Alba "A” Benjamí 2º. Any
C.D. Vall D'Alba "A” Prebenjamí 2º. Any
C.D. Vall D’Alba “B” Aleví 1r. Any
C.D. Vall D’Alba “B” Benjamí 1r. Any
C.D. Vall D’Alba “B” Prebenjamí 1r. Any
C.D. Viver Aleví 2º. Any
HI HA. Nou Sequiol Aleví Mixt Castelló
HI HA. Nou Sequiol Benjamín 1er. Any
HI HA. Nou Sequiol Prebenjamí Mixt Castelló
HI HA. Vila D'Onda "A” Aleví 2º. Any
HI HA. Vila d’Onda “A” Benjamí 2º. Any
HI HA. Vila D'Onda "A” Prebenjamí 2º. Any
HI HA. Vila D'Onda "B” Aleví 1r. Any
HI HA. Vila d'Onda "B” Benjamí 1r. Any
HI HA. Vila D'Onda "B” Prebenjamí 1r. Any
HI HA. Vila D'Onda "C” Aleví 1r. Any
HI HA. Vila D'Onda "C” Benjamí Mixt Castelló
C.F Platges de Moncofa Prebenjamí Mixt Castelló
C.F Platges de Moncofa "A” Aleví 2º. Any
C.F Platges de Moncofa "A” Benjamí 2º. Any
C.F Platges de Moncofa "B” Aleví 1r. Any
C.F Platges de Moncofa "B” Benjamí 1r. Any
C.F. Alcalà Aleví 1r. Any
C.F. Alcalà Prebenjamí Mixt Castelló
C.F. Alcalà "A” Benjamí 2º. Any
C.F. Alcalà "B” Benjamí Mixt Castelló
C.F. A. Borriana – Salesians "A” Aleví 2º. Any
C.F. A. Borriana – Salesians "A” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
C.F. A. Borriana – Salesians "A” Prebenjamí 2º. Any
C.F. A. Borriana – Salesianos “B” Aleví 2º. Any
C.F. A. Borriana – Salesianos “B” Benjamí 2º. Any
C.F. A. Borriana – Salesianos “B” Prebenjamí 2º. Any
C.F. A. Borriana – Salesians "C” Lliga Benjamí 1er. Any Castelló – Nivell Alt
C.F. A. Borriana – Salesians "C” Prebenjamí 1r. Any
C.F. A. Borriana – Salesians "D” Aleví 1r. Any
C.F. A. Borriana – Salesians "D” Benjamí 1r. Any
C.F. A. Borriana – Salesians "D” Prebenjamí 1r. Any
C.F. Benicarló B.F. "A” Aleví 2º. Any
C.F. Benicarló B.F. "A” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
C.F. Benicarló B.F. "A” Prebenjamí 2º. Any
C.F. Benicarló B.F. "B” Aleví 2º. Any
C.F. Benicarló B.F. "B” Benjamí 2º. Any
C.F. Benicarló B.F. "B” Prebenjamí 2º. Any
C.F. Benicarló B.F. "C” Aleví 1r. Any
C.F. Benicarló B.F. "C” Benjamí 1r. Any
C.F. Benicarló B.F. "C” Prebenjamí 1r. Any
C.F. Benicarló B.F. "D” Benjamí 1r. Any
C.F. Benicarló B.F. "D” Prebenjamí 1r. Any
C.F. Borriol Benjamí Mixt Castelló
C.F. Borriol Prebenjamí Mixt Castelló
C.F. Borriol "A” Aleví 2º. Any
C.F. Borriol "B” Aleví 1r. Any
C.F. Borriol "B” Benjamí 1r. Any
C.F. Foment Castelló Prebenjamí 2º. Any
C.F. Foment Castelló "A” Aleví 2º. Any
C.F. Foment Castelló "A” Benjamí 2º. Any
C.F. Foment Castelló "B” Aleví 2º. Any
C.F. Foment Castelló "B” Benjamí 2º. Any
C.F. Foment Castelló "C” Aleví 1r. Any
C.F. Foment Castelló "C” Benjamí 1r. Any
C.F. Huracà Vila-Real "A” Aleví 2º. Any
C.F. Huracà Vila-Real "A” Benjamí 2º. Any
C.F. Huracà Vila-Real "A” Prebenjamí 2º. Any
C.F. Huracà Vila-Real "B” Aleví 1r. Any
C.F. Huracà Vila-Real "B” Benjamí 1r. Any
C.F. Huracà Vila-Real "B” Prebenjamí 1r. Any
C.F. Huracà Vila-Real "C” Aleví 1r. Any
C.F. Joventut Almassora "A” Aleví 2º. Any
C.F. Joventut Almassora "A” Benjamí 2º. Any
C.F. Joventut Almassora "A” Prebenjamí 2º. Any
C.F. Joventut Almassora "B” Aleví 2º. Any
C.F. Joventut Almassora "B” Benjamí 1r. Any
C.F. Joventut Almassora "B” Prebenjamí 2º. Any
C.F. Joventut Almassora “C” Aleví 1r. Any
C.F. Joventut Almassora “C” Benjamí 1r. Any
C.F. Joventut Almassora “C” Prebenjamí 1r. Any
C.F. Moro Aleví Mixt Castelló
C.F. Moro Benjamín Mixt Castelló
C.F. Moro Prebenjamí Mixt Castelló
C.F. Nou Jove Castelló “A” Aleví 2º. Any
C.F. Nou Jove Castelló “A” Benjamí 2º. Any
C.F. Nou Jove Castelló “A” Prebenjamí 2º. Any
C.F. Nou Jove Castelló “B” Aleví 1r. Any
C.F. Nou Jove Castelló “B” Benjamí 2º. Any
C.F. Nou Jove Castelló “B” Prebenjamí 1r. Any
C.F. Nou Jove Castelló "C” Aleví 1r. Any
C.F. Nou Jove Castelló "C” Benjamí 2º. Any
C.F. Nou Jove Castelló "D” Benjamí 1r. Any
C.F. Nules "A” Aleví 2º. Any
C.F. Nules "A” Benjamí 2º. Any
C.F. Nules "A” Prebenjamí Mixt Castelló
C.F. Nules "B” Aleví 1r. Any
C.F. Nules "B” Benjamí 1r. Any
C.F. Nules "C” Aleví Mixt Castelló
C.F. Nules "C” Benjamí Mixt Castelló
C.F. Promeses Castalia "A” Aleví 2º. Any
C.F. Promeses Castalia "A” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
C.F. Promeses Castalia "A” Prebenjamí 2º. Any
C.F. Promesas Castalia “B” Aleví 2º. Any
C.F. Promesas Castalia “B” Benjamí 2º. Any
C.F. Promesas Castalia “B” Prebenjamí Mixt Castelló
C.F. Promeses Castalia "C” Lliga Benjamí 1er. Any Castelló – Nivell Alt
C.F. Promeses Castalia "D” Aleví 1r. Any
C.F. Promeses Castalia "D” Benjamí 1r. Any
C.F. Rafalafena de Castelló "A” Aleví 2º. Any
C.F. Rafalafena de Castelló "A” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
C.F. Rafalafena de Castelló "A” Prebenjamí 2º. Any
C.F. Rafalafena de Castelló "B” Aleví 2º. Any
C.F. Rafalafena de Castelló "B” Benjamí 2º. Any
C.F. Rafalafena de Castelló "B” Prebenjamí 2º. Any
C.F. Rafalafena de Castelló "C” Aleví 2º. Any
C.F. Rafalafena de Castelló "C” Lliga Benjamí 1er. Any Castelló – Nivell Alt
C.F. Rafalafena de Castelló "C” Prebenjamí 1r. Any
C.F. Rafalafena de Castelló "D” Aleví 1r. Any
C.F. Rafalafena de Castelló "D” Benjamí 1r. Any
C.F. Rafalafena de Castelló "D” Prebenjamí 1r. Any
C.F. Sant Pere "A” Aleví 2º. Any
C.F. Sant Pere "A” Benjamí 2º. Any
C.F. Sant Pere "A” Prebenjamí 2º. Any
C.F. Sant Pere "B” Aleví 2º. Any
C.F. Sant Pere "B” Benjamí 1r. Any
C.F. Sant Pere "B” Prebenjamí 2º. Any
C.F. Sant Pere "C” Aleví 1r. Any
C.F. Sant Pere "C” Benjamí Mixt Castelló
C.F. Sant Pere "C” Prebenjamí 1r. Any
C.F. Sant Pere "D” Aleví 1r. Any
C.F. Sorinthule Football Pro Burriana Benjamín Mixt Castelló
C.F. Torreblanca Aleví Mixt Castelló
C.F. Torreblanca Benjamín Mixt Castelló
C.F. Torreblanca Prebenjamí Mixt Castelló
C.F.U.E. Ripollès "A” Aleví 2º. Any
C.F.U.E. Ripollès "A” Benjamí 2º. Any
C.F.U.E. Ripollès "A” Prebenjamí 2º. Any
C.F.U.E. Ripollès "B” Aleví 1r. Any
C.F.U.E. Ripollès "B” Benjamí 1r. Any
C.F.U.E. Ripollès "B” Prebenjamí 1r. Any
C.F.U.E. Ripollès "C” Aleví Mixt Castelló
Club Almenara Atlètic “A” Aleví 2º. Any
Club Almenara Atlètic “A” Benjamí 2º. Any
Club Almenara Atlètic “A” Prebenjamí 2º. Any
Club Almenara Atlètic "B” Aleví Mixt Castelló
Club Almenara Atlètic "B” Benjamí 1r. Any
Club Almenara Atlètic "B” Prebenjamí Mixt Castelló
Club Almenara Atlètic "C” Aleví 1r. Any
Esports Tonín "A” Aleví 2º. Any
Esports Tonín "A” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
Esports Tonín "A” Prebenjamí 2º. Any
Esports Tonín "B” Aleví 1r. Any
Esports Tonín "B” Benjamí 2º. Any
Esports Tonín "B” Prebenjamí 1r. Any
Esports Tonín "C” Aleví 1r. Any
Esports Tonín "C” Benjamí 1r. Any
Esportiu Vila-real "A” Aleví 2º. Any
Esportiu Vila-real "A” Benjamí 2º. Any
Esportiu Vila-real "A” Prebenjamí 2º. Any
Esportiu Vila-real “B” Aleví 2º. Any
Esportiu Vila-real “B” Benjamí 1r. Any
Esportiu Vila-real “B” Prebenjamí 1r. Any
Esportiu Vila-real "C” Aleví 1r. Any
La Vilavella C.F. "A” Aleví 2º. Any
La Vilavella C.F. "A” Benjamí 2º. Any
La Vilavella C.F. "A” Prebenjamí Mixt Castelló
La Vilavella C.F. "B” Aleví Mixt Castelló
Orpesa C.F. "A” Aleví 2º. Any
Orpesa C.F. "A” Benjamí 2º. Any
Orpesa C.F. "A” Prebenjamí 2º. Any
Orpesa C.F. "B” Aleví 1r. Any
Orpesa C.F. "B” Benjamí 1r. Any
Orpesa C.F. "B” Prebenjamí Mixt Castelló
Primer Toque C.F. "A” Aleví 2º. Any
Primer Toque C.F. "A” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
Primer Toque C.F. "A” Prebenjamí 2º. Any
Primer Toque C.F. "B” Aleví 2º. Any
Primer Toque C.F. "B” Benjamí 2º. Any
Primer Toque C.F. "B” Prebenjamí 2º. Any
Primer Toque C.F. "C” Lliga Benjamí 1er. Any Castelló – Nivell Alt
Primer Toque C.F. "C” Prebenjamí 1r. Any
Primer Toque C.F. "D” Aleví 1r. Any
Primer Toque C.F. "D” Benjamí 1r. Any
Primer Toque C.F. "E” Aleví 2º. Any
Renomar Els Ports F.C. Benjamí 2º. Any
Renomar Els Ports F.C. Benjamí 1r. Any
Renomar Els Ports F.C. Prebenjamí 1r. Any
Renomar Els Ports F.C. "A” Aleví 2º. Any
Renomar Els Ports F.C. "A” Prebenjamí 2º. Any
Renomar Els Ports F.C. "B” Aleví 1r. Any
Sp. de Castelló “A” Aleví 2º. Any
Sp. de Castelló “A” Benjamí 2º. Any
Sp. de Castelló “A” Prebenjamí 2º. Any
Sp. de Castelló "B” Aleví 1r. Any
Sp. de Castelló "B” Benjamí 1r. Any
Sp. de Castelló "B” Prebenjamí 1r. Any
Sp. de Castelló "C” Aleví 1r. Any
U.D. Atzeneta de Castelló Benjamí Mixt Castelló
U.D. Sant Mateu Aleví 2º. Any
U.D. Sant Mateu Benjamí 2º. Any
U.D. Sant Mateu Prebenjamí 2º. Any
U.D. Vall d'Uxó "A” Aleví 2º. Any
U.D. Vall d'Uxó "A” Lliga Benjamí 2n. Any Castelló – Nivell Alt
U.D. Vall d'Uxó "A” Prebenjamí 2º. Any
U.D. Vall de Uxó “B” Aleví 2º. Any
U.D. Vall de Uxó “B” Benjamí 2º. Any
U.D. Vall de Uxó “B” Prebenjamí 1r. Any
U.D. Vall d'Uxó "C” Aleví 2º. Any
U.D. Vall d'Uxó "C” Benjamí 2º. Any
U.D. Vall d'Uxó "C” Prebenjamí 2º. Any
U.D. Vall d'Uxó "D” Lliga Benjamí 1er. Any Castelló – Nivell Alt
U.D. Vall de Uxó "E” Aleví 1r. Any
U.D. Vall de Uxó "E” Benjamí 1r. Any
U.D. Vall d'Uxó "F” Aleví 1r. Any
U.D. Vall d'Uxó "G” Aleví Mixt Castelló
HUH. Vinaròs C.F. "A” Aleví 2º. Any
HUH. Vinaròs C.F. "A” Benjamí 2º. Any
HUH. Vinaròs C.F. "A” Prebenjamí 2º. Any
HUH. Vinaròs C.F. "B” Aleví 1r. Any
HUH. Vinaròs C.F. "B” Benjamí 1r. Any
HUH. Vinaròs C.F. "B” Prebenjamí 1r. Any
HUH. Vinaròs C.F. "C” Aleví 1r. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "A” Aleví 2º. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "A” Benjamí 2º. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "A” Prebenjamí 2º. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "B” Aleví 2º. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "B” Benjamí 2º. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "B” Prebenjamí 1r. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "C” Aleví 2º. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "C” Benjamí 2º. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "C” Prebenjamí 2º. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "D” Aleví 1r. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "D” Benjamí 1r. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "D” Prebenjamí 1r. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "E” Aleví 2º. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "E” Benjamí Mixt Castelló
Vila-real C.F. S.A.D. "E” Prebenjamí 2º. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "F” Aleví 2º. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "F” Benjamí 2º. Any
Vila-real C.F. S.A.D. "F” Prebenjamí 1r. Any
Vinaròs C.F. "A” Aleví 2º. Any
Vinaròs C.F. "B” Aleví 2º. Any
Xilxes C.F. Aleví 2º. Any
Xilxes C.F. Aleví 1r. Any
Xilxes C.F. Benjamí Mixt Castelló

DEIXA UNA RESPOSTA

Si us plau escriure el teu comentari:
Introduïu aquí el vostre nom